Фото библиотеки


Пиратская...Охота на ...Hеделя де...Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Май 2012 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Форма входа

Amoxicillin buy online . магазин с бесплатной доставкой чехлы для айфон 7 с доставкой по Киеву

3-й филиал

На сторожі добрих справ

  Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів. 
  З нагоди Міжнародного дня волонтера 5 грудня  у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» був проведений день волонтера «На сторожі добрих справ». Бібліотека-філіал для дітей теж взяла участь у заходах.
  Протягом дня була проведена шкільна акція  «Червоний хрест в учбовому закладі», з метою залучення молоді до волонтерського руху та формування громадської думки на користь милосердя. Учні охоче приєдналися до акції та передали зібрані кошти у вигляді продуктів харчування, канцтоварів, іграшок та засобів гігієни вразливим верстам населення.
un9
 Також в цей день до навчально-виховного комплексу завітали волонтери Швейцарського фонду «FSD» для проведення заходів з протимінної діяльності, з метою інформування учнів про мінну небезпеку. Бібліотекар Свороба Н.І. продемонструвала попереджувальний  відеоролик «Будь обережним!», який представлений і відзнятий Міністерством надзвичайних ситуацій України.
   Для учнів 1-4 класів була проведена бесіда з елементами гри «Подорож до островів безпеки». А для учнів 5-11 класів Лекція «Стоп міни» . Діти з задоволенням грали, зацікавлено прослухали лекцію, показавши себе як допитливі слухачі, дізнались як уникнути непердбачуванних ситуацій.
vool
px

Межа, за якою морок

  4 грудня  для учнів 9 класу навчально-виховного комплексу було проведено урок-діалог «СНІД. Небезпека і профілактика» ініційований медичною сестрою НВК Гречухою Н.А., в якому прийняла участь бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Свороба Н.І.  Метою заходу були формування уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД. Бібліотекар надала  інформацію про історію виникнення ВІЛ/СНІДу, про шляхи передачі та засоби запобігання ВІЛ-інфекції. Надана інформація була направлені на формування в учнів розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя, їх поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику. Під час заходу всі присутні переглянули  відеороліки «СНІД», «Вибір», «Тест».
zo
  Для того, щоб  зустріч пройшла з найбільшою користю для всіх присутніх, на захід було запрошено лікаря-нарколога Киян К.А. Він розповів про сумну статистику ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД в області та в нашому місті та районі, зокрема про способи передачі вірусу від людини до людини, про те, як запобігти поширенню СНІДу та відповів на численні запитання учнів. Узагальнюючи здобуті знання, діти складали «пам'ятки безпеки» та плакати «Елементарні правила безпеки».
  Сподіваємося, що такі заходи привернуть увагу молоді до проблем, що впливають на поширення ВІЛ/СНІДу і допоможуть їм надати перевагу здоровому способу життя.
fgb
 
 
      

СНІД не для мене

Як почуєш – серце завмирає,
Від Сніду наслідки сумні,
 Від нього ліків ще немає,
Тому ми скажем: СНІДу – «ні»!
  Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Щорічно, 1 грудня, вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. У Всесвітній день боротьби зі СНІДом, з учнями 9 –го класу НВК  відбувся аукціон думок «СНІД не для мене».  Захід розпочала бібліотекар Жорткіна А.М., яка розповіла та ознайомила учнів з поняттями "СНІД" і "ВІЛ" та їх ознаками, сприяла вихованню почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.
  Присутнім була запропонована вправа -  вікторина «Міфи і факти про ВІЛ/СНІД». Учні  дізналися про історію виникнення СНІДу,  способи зараження,  наочно побачили   як розповсюджується ВІЧ в організмі людини  та  познайомилися з  простими правилами безпеки. 
  Бібліотекар  познайомила з літературою, яка може значно поповнити знання учнів  про необхідність здорового способу життя. Під час заходу учніі обговорювали проблеми ВІЛ-інфікованих в Україні,  боротьбу з цією страшною хворобою, як уберегтися від цього захворювання. Помічниками  при обговоренні стали книги: М. Адлера, П. Мортімера «Азбука СНІДу»; В.В. Покровського та В.І.Покровського «СНІД»;  О. Гнатюк та  М. Гнатюк «Основи безпеки життєдіяльності» і інші. По закінченню заходу , учні зрозуміли, що ВІЛ/СНІД може загрожувати всім, але якщо людина дбає про своє здоров’я, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’ю, ризик заразитися  ВІЛ стає мінімальним.
cvcvc
jjz
 
         
 

Подорож до Григорія Сковороди

  3 грудня 2017 року виповнилося б 295 років від дня народження великого народного мислителя Григорія Савича Сковороди. Загадкова постать любомудра, який на особистому прикладі показав гідний зразок учителя життя та розкрив у філософських працях сутність Людини, місце її у Всесвіті, й донині приваблює, зворушує та цікавить сучасників.
 Поринути у світ сковородинських ідей та поглядів, ближче познайомитися з героями літературних творів митця вирішила бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Жорткіна А.М. Вона провела подорож  літературними стежками «Мудрець та  мріяний філософ….», присвячену  видатному українському філософу.
 Бібліотекар разом з учнями 6-го класу НВК та класним керівником Чуфицькою Яною Валеріївною «подорожували» сторінками біографії мислителя, поринали у тайни його філософських праць, байок, поезій, висловлювань та цитат. В бібліотеці – філіалі для дітей  оформлена  викладка літератури «Славетні імена України», присвячена життю й творчості мислителя.
ckob
  Проведення заходу  згуртувало й об’єднало учнів  навколо унікальної особистості Григорія Сковороди. Він освітив духовною ясністю зліт української бароково-просвітницької культури й філософської думки ХVІІ – ХVІІІ століть і зумів залишитися для прийдешніх поколінь сучасником.
       Нехай світлою і невмирущою буде пам’ять великого філософа    України!
ckobb
 

По статтях Конвенції

  3 грудня Міжнародний день інвалідів. Ми повинні залучати увагу до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав і благополуччя.
 Цього ранку бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. завітала до вихованців дошкільного навчального закладу №15 (компенсуючого типу) «Колосок»  і провела з ними ситуаційну гру з героями казок «По статтях конвенції». В ході гри діти. разом з бібліотекарем, розглядали різноманітні ситуації з порушенням  прав дитини. Познайомились з правами та обов’язками дітей, і зрозуміли, що кожна дитина це особистість та повноцінний громадянин нашої Держави, який має свої права та обов’язки.   
0olga
bott
m6v
 
Яндекс.Метрика