Фото библиотеки


Сказочное...Летнее чт...Як же літ...Участие в...Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Февраль 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Кожен юзер має знати !

    За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджено День безпечнішого Інтернету , який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого. Цей день має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.
    В цьому році 6 лютого стало днем відзначення безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.
  Так за запрошенням вчителя інформатики НВК Дженковою А. М. до учнів 6 класу НВК бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Свороба Н.І. завітала з інтернет – кліпінгом «Кожен юзер має знати !». Підлітки дізнались які існують правила користування інтернет-ресурсами. А для кращого засвоєння цих правил бібліотекар підготувала і подарувала кожному учню пам’ятку від On-ляндії. На уроці інформатики під керівництвом вчителя  учні презентували своє бачення поняття Безпечний Інтернет.
b6vub
  А учні 9 класу НВК разом з вчителем інформатики 7 лютого приєднались до  он-лайн-уроку, який проводив  Інститут модернізації змісту освіти МОН за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC 7 лютого 2018 року о 12.30  проводив безкоштовний онлайн-урок для учнів 8-11 класів, професійно-технічних ліцеїв та коледжів всієї України.
   Цей онлайн-урок був направлений на підвищення рівня освіченості учнівської молоді з питань безпеки використання цифрових технологій. Після уроку всі разом подискутували з приводу кібербезпеки. Адже мільйони людей у світі об’єднуються сьогодні заради позитивних змін у кібербезпеці.
8hbv
ubn
 
Яндекс.Метрика