Фото библиотеки


Сказка Книгомани...Книгомани...Читай-кры...Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Март 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Нам книга відкриває всі світи

   За доброю традицією в дні  весняних шкільних канікул в бібліотеках проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.
    Її величність книга!.. Ніщо за своєю силою не може  зрівнятися з нею. В ній  зібрана  мудрість усього людства, що передається  від покоління. З дитячих  років книжка допомагає  нам пізнати  себе і зрозуміти світ що нас оточує. Навіть в еру комп’ютерних технологій вона не перестає бути актуальною. Цікаві заходи в рамках тижня  запропонували своїм юним користувачам працівники бібліотеки-філіалу для дітей. 
   Розпочався він блікфангом  «Літературна палітра ювілярів», на якому бібліотекар Свороба Н.І. ознайомила учнів 2 –го класу Навчально-виховного комплексу з  ювілейними літературними творами та письменниками – ювілярами 2019 року .
9mnj
kkkb
                          
  Юним шанувальникам новенького був запропонований калейдоскоп новинок «Книжечка новенька дітям до серденька».  Бібліотекар  Ліскєвич О.В. познайомила учнів 4 класу Навчально-виховного комплексу- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з історією створення книги, та розповіла про новинки літератури, які поступили до фонду нашої  бібліотеки, а також всі разом  згадали 27 причин читати книжки. 
j8nj
5fvbb

  А на поляні книжкового смаку «Книжковий дім відкритий всім» чудес  – бачено – неперебачено. Бібліотекар Жорткіна А.М. запропонувала учням 5 класу Навчально –виховного комплексу –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  здійснити невеличку  уявну мандрівку в історію створення книги. Вона підготувала цікаву розповідь про шлях книги з давнини до наших часів. Учні дізналися про загальні відомості про книжку як історичну пам’ятку людства, ознайомилися з основними етапами її створення  та про загальні поняття процесу виготовлення книги в наш час. Вони змогли  не тільки зустрітися з улюбленими книжками, а й взяти участь у різних конкурсах, іграх, вікторині «Її величність – книга». Діти були активними і показали хороші знання. Переможцями вікторини стали: Аліухова Короліна, Глумова Настя, Сірко Іван, Самсонюк Маша. 

   Наприкінці заходу бібліотекар побажала дітям: «Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги».

  Всеукраїнський Тиждень дитячої та  юнацької книги закінчився, але читання продовжується, і свято читання завжди разом із вами, зовсім близько у  БІБЛІОТЕЦІ-ФІЛІАЛІ ДЛЯ ДІТЕЙ!

 

 
xcx
vhbn
 
 
Яндекс.Метрика