Фото библиотеки


Книгомани...Пиратская...Сказка Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Май 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

На книжковій хвилі

  Добігає кінці черговий навчальний рік . Незабаром розпочнеться яскрава пора року-ЛІТО. Для когось воно пройде у подорожах і відпочинку , а для деяких хлопців і дівчат  відповідальна пора у виборі майбутньої професії. Кожного року бібліотека-філіал для дітей напередодні цієї пори проводить відкриття літніх читань.
  В цьому році бібліотекарі вирішили організувати бібліо-тусовку для молоді і запропонували учням 9-10 класів Навчально-виховного комплексу – загальноосвітня школа «тусанути» на книжковій хвилі. Кожна нова хвиля приносила учасників до прибоїв.
  Принесені на прибій «Дитинство», учні пригадали своє дитинство, а допомогли їм у цьому вихованці ЗДО-НВК. Малеча попросила юнаків почитати їм книжечки у голос. Після голосних читань малеча отримала у подарунок ці книжечки. 
uhb
  Патріотичній прибій «Я , громадянин своєї держави», на якому подорожувальників зустріла бібліотекар Жорткіна А.М. Вона запропонувала пригадати основні державні дати і дала можливість зупинитись на деяких сторінках історії України. Але не тільки знання історії творить державу , а ще кожний громадянин повинен бути освіченим. Завдяки грі «Я , редактор» підлітки мали проредагувати текст. Всі разом яскраво впорались із цим завданням. 
jor
  Цими весняними днями в нашій державі відзначається День Європи. З 2017 року наші громадяни отримали безвіз . І ось книжкова хвиля принесла «тусивників» на «Туристичний прибій». бібліотекар Свороба Н.І. зустріла всіх гарним настроєм і запропонувала «Речову вікторину», у якій містились питання літературного жанру. Молодь і з цим завданням впоралась на відмінно. 
4edd
   2019 рік в Україна оголошений роком Китаю. Книжкова хвиля торкнулась прибою –Китайський квартал нас чекає з тобою. І тут всіх зустріла бібліотекар Ліскєвич О.В. Вона надала цікаву інформацію про навчання і заняття китайської молоді, а також запропонувала зайнятись орігамі. Виготовлення і оформлення гілки сакури зачарувало всіх юних майстринь. 
rfc5
  Закінчилась наша бібліо-тусовка у Бібліо-кафе, де всіх чекало меню читача. Відвідавши літературні страви , учні мали змогу залишити свої враження та побажання на читацькому слемі. 
kafE
Бажаємо всім стати неперевершеними і активними  читачами нашої бібліотеки !
 
Яндекс.Метрика