Фото библиотеки


Казковий ...Сказка Андріївсь...Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Март 2013 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 58 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

Март 2013

29 Март 2013

"Веселий день з Сергієм Міхалковим"

 

   michalkov10    13 березня виповнилось 100 років від дня народження талановитого письменника, поета, драматурга і байкаря Сергія Володимировича Міхалкова. Вірші, казки і байки Сергія Володимировича читає не одне покоління. З ними росли наші дідусі, бабусі, мами і тата. Ще зовсім маленькі діти, які не вміють навіть читати, а вже знають і люблять дядю Стьопу.

       В бібліотеці – філіалі №3 для дітей, в рамках Тижня дитячого читання,був підготовлений і проведений бібліотечними працівниками у тісному співробітництві з бібліотекарем НВК Сапего О.П. захід, присвячений С. В. Міхалкову літературна подорож «Веселий день з Сергієм Міхалковим», з учнями 2-А класу НВК разом із своєю вчителькою початкових класів Науменко Наталією Василівною.

       Діти відправились подорожувати в поетичний світ Сергія Міхалкова. Подорожували вони на чарівному паровозику з героями віршів поета. Подорожували вони разом із «Пісенькою друзів».

     І ось перша зупинка, яка називалась «Дворик», на якій дітлахів радо зустріла бабушка – знаюшка .Вона прочитала їм вірш «А що у вас?», а потім пограли в гру «Відгадаємо»….

     А як же без дяді Стьопи? Звичайно, діти не забули велетня дядю Стьопу. Із задоволенням юні мандрівники відповіли на питання: Яке прозвище було у дяді Стьопи? Якого розміру купував він собі чоботи? Що він робив вранці, коли просинався? Ким служив у армії та інші.

   Під музичний супровід « Пісні друзів» паровозик знову покотився до наступної зупинки, яка називалась - «Школа».Радо зустріла чомучок вчителька. Вона прочитала веселий вірш «Азбука», а також ознайомила дітей із повчальними віршами С.Міхалкова «36,5»та «Чарівні пігулки».Дітки уважно слухали розповідь вчительки і зробили відповідні висновки про відношення до навчання.

   І під пісеньку потяг знову покотився до наступної зупинки «Загадкова». Тут дітей радо зустріла весела Ігралочка . Вона грала з дітьми в латки, жмурки, і в процесі гри дітвора розповідали лічилку С.Міхалкова «Кошенятя» , а потім Ігралочка захотіла позагадувати «Загадки – обманки» , юні чомусики із задоволенням відгадували загадки від Ігралочки. А потім Ігралочка побігла до іншого дворика погратись.

     І ось паровозик рухається до наступної зупинки «Мульті – пульті », де діти подивились мультиплікаційний фільм «Три поросяти»за одноіменним твором С.В.Міхалкова. Після перегляду мультфільму діти брали участь у конкурсах і вірно відповіли на питання: скільки було поросят? Як їх звали? Чим закінчилась історія поросят?

   Ось і закінчилась подорож літературного потягу, але не закінчиться дружба з Сергієм Володимировичем Міхалковим.

Read more

27 Март 2013

"Барвінку - 85"

       У 2013 році дитячий журнал «Барвінок» святкує ювілей, йому jurnalвиповнюється 85 років.

А це означає, що його читали не лише батьки сучасних читачів, а й їхні бабусі і дідусі. Справді, «Барвінкова родина – вся Україна!»

     Благословився на світ журнал у січні 1928 р. під назвою „Жовтеня” у Харкові як орган Комдитруху і Наркомосвіти. Після перерви в роки війни відновлений у квітні-травні 1945 р. уже під назвою „Барвінок”. Ця назва так припала всім до душі, що залишилася й по цей день.

     За цей час випущено 952 номери загальним накладом – понад 320 млн. прим. Журнал отримують діаспорні організації у США, Канаді, Австралії, Італія, Іспанія, Туреччина, Естонія, Грузія.

         За 85 років у “Барвінку” виступив майже весь цвіт української літератури ХХ ст., усі письменницькі покоління. Спеціально написати для нього вважали своїм обов’язком П. Тичина, М. Рильський, М. Стельмах, В. Сосюра, А. Малишко, О. Вишня, Ю. Яновський, Л. Костенко, Д. Павличко, М. Вінграновський, Б. Олійник, Є. Гуцало, В. Близнець, Григір Тютюнник, В. Шевчук, М. Трублаїні, О. Копиленко, О. Донченко, Д. Білоус, В. Нестайко, В. Кава, А. Костецький, Г. Почепцов. Сучасні автори: Г. Малик, І. Січовик, М. Пономаренко, Л. Мовчун.

       На святкуванні ювілею улюбленого журналу у Центральній міській дитячій бібліотеці побували п’ятикласники ЗОШ № 5. Разом з бібліотекарем вони подорожували сторінками журналу, познайомилися з рубриками та їх господарями: балакучим Мотею, Грицем Всезнайлом та Ясем Всевмійлом, Макаром Макарончиком, з дядечком Запитальником, язикатою Хвеською та інш. Припала до душі відвідувачам рубрика «Балакучий Мотя», яка розповідає про цікавих та незвичних тварин і птахів. Великий інтерес виявили підлітки до матеріалу з рубрики «Крамничка «Здоровий бублик», яка розповідає про корисні і некорисні продукти. Всім сподобався рецепт бутерброда «по-козацьки». Присутні хлопці тут же назвали з півдюжини своїх фірмових бутербродних рецептів.

         Весело сміялися діти, читаючи анекдоти з сторінки «Веселий кіш». Затамувавши подих, слухали оповідки з рубрик «Товариство відважних боягузів» та «Центр загадкових явищ».

         Уявна подорож сторінками журналу «Барвінок» сподобалася всім.

Read more

26 Март 2013

"Там, де живе книга"

   nedela4  Мандрівкою в Казкову країну розпочалося щорічне свято -« Тиждень дитячого читання» в ЦДБ ім.О.Кошового. Мандрувати країною, де на кожному кроці відбуваються дива, відправилися малюки 1-б класу ЗОШ№5. На перешкоді маленьким читачам стали злі сили. Баба Яга разом з іншими представниками темних сил: привидом, чортеням, розбійниками, та Сніговою Королевою, захотіли знищити всі добрі кінцівки в казках, щоб у світі панувало лише зло ,і викрали книжки в бібліотеці.

   Але, як і повинно бути в казці, добро завжди перемагає зло. На допомогу дітям прилетіла леді Досконалість – Мері Поппінс. Першокласники зустріли на казкових стежинах Мальвіну і Буратіно, Попелюшку, Страшилу і подолали всі труднощі і перешкоди на своєму шляху: випробування в замку привида, казкову вікторину Снігової Королеви та ін.

     Маючи добрі серця, озброївшись кмітливістю, знаннями і винахідливістю, діти врятували саму Доброту і звичайно, повернули цікаві книги на полиці бібліотеки. Допомогали здійснити цю чудову мандрівку артисти – учні 7- б кл.ЗОШ№5 : Віра Ільїна, Анжела Ломакіна, Маша Іванченко, Аліса Озерна, Олександр Меркулов, Денис Сугаков, Нікіта Матвієнко, Олексій Ярош, Олексій Одинець, Влад Синенко, Богдан Артамонов.

Read more

24 Март 2013

"Мелодії серця - дітям"

fotof   В бібліотеці-філіалі №3 для дітей «Юний читач» для учнів 4 класу НВК відбулася зустріч з місцевими поетесами Надією Штанько та Людмилою Донченко, яка була присвячена Дню поезії. Поетеси ознайомили дітей з їх творчою біографією, зачитали свої вірші, які вихованці НВК прослухали з великим інтересом. Юні слухачі переконалися, що в поезії найголовніше - почуття, душевні переживання поета. А поета хвилює все, що відбувається у світі, і він про це пише так, що і ми всі це відчуваємо, переживаємо, хвилюємося і ... становимося краще.

До заходу була оформлена книжкова виставка творів відомих українських, російських та місцевих поетів: «Добрий день, країна поезії!» з якою присутніх ознайомила провідний бібліотекар Ольга Єгорівна Азарова. Дуже вражало те, з яким натхненням діти декламували вірші відомих дитячих поетів Л.Українки, Н.Забіли, О.Пушкіна, С.Міхалкова, А.Барто, К.Чуковського, С.Маршака та ін.     Ось так у бібліотеці маленька дитяча душа пізнає світ та вчиться бути великою та доброю.

 

fotof2

 

Read more

21 Март 2013

"Говорить і показує книга"

kniga2 квітня – Міжнародний день дитячої книги. До цієї дати в бібліотеці – філіалі №3 для дітей оформлена виставка – відгук « Говорить і показує книга» за такими розділами: Прочитай книгу і порівняй, Подивись фільм, або мультфільм. На виставці представлені книги, які бібліотекарі рекомендують читачам прочитати , та порівняти з фільмами чи мультфільмами за однойменною назвою книги і поділитися своїми враженнями.

Read more

"Ми вклоняємось Вам, ветерани"

«Ми вклоняємось Вам, ветерани»

zvezda9(Вебліографічний покажчик станом на березень 2013 року)

«Відвага і мужність стоять у строю,

Червоним відсвічують дати.

Усіх поіменно, хто впав у бою,

Любов наша просить назвати

 І.Муратова.

Шановні користувачі!

Не щезне з памяті людської великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав життя для щастя інших?

 1.www.pozdrav.ru/9m.shtml

Read more

20 Март 2013

"Українська книга:минуле і сучасне"

Шановні користувачі!

ykrknigaЗапрошуємо переглянути книги українських письменників і поринути до хвилюючого і невмирущого світу друкованого слова.Вони уславили свої імена невмирущими творами і зробили крок у вічність.На виставці представлені книги Т. Шевченка, М. Вовчок, С. Руданського та інших. Поряд з творами класиків пропонуємо книги сучасних українських авторів.

Read more

19 Март 2013

"Свято зустрічі птахів"

ptichiШановні користувачі!

У дитячій бібліотеці ім. О. Кошового організована книжкова виставка «Свято зустрічі птахів» Для Вашої уваги на розділах виставки: пташина мозаїка, чия хатка краща?,пташині історії, прилітайте лелеченьки додому, представлені науково – популярні, художні твори, журнали. Перегорніть сторінки книжок з цієї виставки і ви познайомитесь з чудовими земними істотами – птахами, які своїм виглядом, своїм співом прикрашають нашу землю, наше життя. Спостерігаючи за життям пернатих друзів ми розуміємо, що живемо поруч із фантастичним світом, у якому править природа.

 

Read more

15 Март 2013

Книги - ювеляры

Шановні користувачі для Вас:

Книги - ювіляри 2013 року

130 років -Стивенсон "Острів скарбів" (1883р.),          

145 років Верн Ж. "Діти капітана Гранта" (1868р.)

40 років "Тореадори з Васюківки" Нестайко В. (1973 р.) ,      

  215років "Енеїда" (1798 р.) Котляревський

120 років «Воспоминание о Шерлоке Холмсе»(1893) Конан Дойл А.

190 років Скотт В. “Квентин Дорвард” (1823)

diti

doilnestaikoskottstivensonkotlar1

 

 

 

 

 

 

 

Read more

Персональні сайти сучасних українських письменників

kniga8Шановні користувачі!

До вашої уваги персональні сайти сучасних українських письменників.

Офіційна сторінка письменниці Забужко Оксани:
http://zabuzhko.com/ua
Сайт письменника Юрія Андруховича:
http://andruhovych.info/

Read more

Яндекс.Метрика