Фото библиотеки


Магічний ...Сказка Мої ляльк...Мій рідни...Казковий ...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Октябрь 2015 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

23 Октябрь 2015

У дзеркалі слова

 Таку назву мав урок – портрет , який пройшов у ПВД бібліотеки-філіалу №3 для дітей «Юний читач» для учнів 9 класу НВК . Бібліотекар НВК Сапего О.П., бібліотекар ПВД Свороба Н.І. розповіли присутнім про видатні моменти із життя та творчості видатного українського поета, громадського діяча , лауреата Шевченківської премії, академіка академії наук України, Героя України – Бориса Ілліча Олійника. Якому 22 жовтня виповнюється 80 років. 
  Його лірика вражає.  Значну частину своєї творчості Б.Олійник присвятив темі матері. «Пісня про матір» - чи найвідоміша поезія Бориса Олійника з тих, що потім стали піснями. І ось лунає «Пісня про матір» у виконання Таісії Повалій. А коли його матуся пішла з життя у світ вийшла збірка «Сива ластівка». Уривки з цієї збірки бібліотекар НВК Сапего О.П. зачитала із збірки  , яка є у фонді бібліотеки-філіалу №3. А також всі присутні  прослухали  пісню «Сива ластівка» у виконанні Ніни Матвієнко.
 Наприкінці заходу дітям була продемонстрована відео-презентація «Б.Олійник – основи життя». Поет має завойовувати свого читача постійно! Щоразу майже заново.
oliy
oli

Read more

Десь , колись в далекій країні…

  95 років потому народився веселий, невгамовний багатий на вигадки і дуже добрий казкар Джані Родарі,який подарував дітлахам багато незвичайних історій.
  21 жовтня учні 4 класу НВК (кл.керівник Федорченко Л.  І.) разом з ведучою (бібліотекар Свороба Н.І.)вирушили у вигадану подорож експресом «Голуба стріла» до дивовижної фруктово-овочевої країни. А супроводжував їх веселий , пустотливий хлопець –цибулька Чиполіно (бібліотекар Ліскєвич О.В.). 
   І ось перша станція «Вікторинка» на якій дітлахи відповідали на питання Чиполіно , за що кожний отримував фішки-цибульки.
   Друга станція була «Загадкова». На ній всім було запропоновано прийняти участь у казковому аукціоні, який складався із загадок. За вірні відповіді також учасник отримували фішки-цибульки. 
  Коли всі загадки були відгадані, «Голуба стріла» вирушила далі. І прибула на станцію «Плутанина», на якій бажаючі розпутували переплутані словосполучення із імен головних героїв «Пригод Цибулино». Прибувши на станцію «Кросвордна» , подорожуючим було запропоновано розгадати кросворд за мотивами повісті-казки «Пригоди Цибулино». Діти змогли відповісти на всі каверзні питання, а в клітинках з’явилось ключове слово – ім’я та призвище ювіляра.  На питання Чиполіно – «На який овоч ви хотіли б бути схожим» всі одноголосно відповіли  Чиполіно.
  І ось уявна подорож на «Голубій стрілі» завершується і прибуває на кінцеву станцію- «Світ книг Джані Родарі». Тут була розіграна  лялькова постановка, головними героями якої були Чиполіно та Вишенка. Ключовим моментом заходу стало нагородження найактивніших і знаючих учасників. Ними стали : Гусак Діана, Шейко Андрій та  Свістунов Василь, які отримали від Чиполіно медалі «Друг Чиполіно» та солодкі призи. 
  Та  не обійшлось без подарунків. Учні Чабаненко Тетяна , Гусак Діана, Жмуденко Іван, Ткаченко Сашко, Свістунов Василь,  Монахова Аліна подарували свої малюнки за творами Джані Родарі , які розташувались на виставці. Підводячи підсумки, учасники зустрічі дійшли висновку, що улюблена книга кількох поколінь вчить бути добрими, сміливими, винахідливими, порядними.
                     До зустрічі на сторінках книг Джані Родарі !
mn
zat
rod
ric

Read more

Ми були першими

Без «Червоної Рути» не було б «Студентського голодування», 
а без «Студентського голодування» не було б Незалежності України.
                                                                                    В’ячеслав Чорновіл
  Так сталося в новітній історії, що саме восени в Україні відбуваються переломні події, котрі багато в чому визначають майбутнє нашої держави. 17 жовтня — саме такий день. Ще не так давно, 25 років тому, коли незалежність України була болісною темою, молодь, відкинувши страх, долаючи численні перешкоди, йшла до омріяної мети — жити у вільній країні! Студенти зі Львова, Києва та інших міст України проявили неабиякий героїзм, кинувши виклик цілій системі. Події, що відбувалися на майдані Незалежності протягом 2-17 жовтня ввійшли в історію під назвою «Революція на граніті».
 15 жовтня у ПВД бібліотеки - філіалу №3 для дітей «Юний читач» бібліотекар Свороба Н.І. запросила учнів 8 –Б класу НВК разом з вчителем історії НВК Криворучко С.А. та бібліотекарем НВК Сапего О.П. переглянути відео-спомин «Ми були першими», який присвячений 25 роковинам тих значущих для нашої країни днів. «Революція на граніті», що була повністю організована силами студентства, не мала на той час аналогів у всій Європі, адже «оксамитові революції» у Східній Європі у 1989 році проводили зріліші політики. Ці акції та голодування відіграли важливу роль у становленні незалежності України.
  «Революція на граніті» довела, що справедливість є!» 
 ek
ekran
 

Read more

Яндекс.Метрика