Фото библиотеки


Як же літ...Книгомани...Сказка Книгомани...Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Апрель 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

07 Апрель 2016

Здорова сім’я – здорова нація.

 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Виховання здорового способу життя починається в сім’ї. А сім’я – початок всьому. Це питання на даний час є дуже актуальним тому , що в суспільстві відбуваються зміни понять та поглядів. Молодь  іноді не звертає уваги на дуже важливі елементи  в створенні романтичних відносин та необхідність ведення здорового способу життя.
  На передодні  Всесвітнього дня здоров’я бібліотекарі бібліотеки-філіалу для дітей  Свороба Н.І та Ліскєвич О.В.  завітали до учнів 7-А та 9 класів НВК на урок – роздум «Здорова сім’я – здорова нація» , який проводили вчитель  літератури Кабанцева К. В. та вчитель ОБЖ Бережна  Т. Я. і це не випадково. Протягом уроку використовувались художні твори для проведення асоціацій . Наприклад вибрана поезія японських письменників асоціюється у підлітків з кольоровими метеликами. За допомогою наданих картин учні повинні були визначити , любов-боротьба , насолода чи натхнення. Було дуже цікаво слухати відповіді дітей , тим паче різних вікових категорій.
  Друга частина уроку була присвячена визначеннб  як любов впливає на той чи інший орган людини при цьому треба було показати  це на малюнку та доповнити цей малюнок розповіддю про свої враження. Також при цьому використовували художні твори як зарубіжної літератури так і українських письменників. І наприкінці зустрічі, коли всі усвідомили , що ж таке любов і як вона впливає на людину, дійшли єдиної думки що любов повинна бути здоровою та чистою. Тому , що це основна запорука створення здорової сім’ї  в майбутньому. А здорова сім’я  – здорова нація!
bvncem
ggg7dbasem
 

Read more

Життя – це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв

  Під цією назвою у бібліотеці-філіалі сімейного читання з учнями 3-го класу відбулася тематична вікторина, присвячена Всесвітньому дню здоров'я.  Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. 
  «Буде здоров’я - решта все додасться», - так звучить багатовікове  спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо.
 Формування у читачів ощадного відношення до свого життя та здоров'я – таку мету переслідував захід, проведений провідним бібліотекарем Граммою А.В. Діти активно відповідали на питання щодо пожежної безпеки, правил дорожнього руху, поведінки на воді. Вони з захватом прийняли участь у читанні казки «Колобок», допомагаючи головному герою уникнути пастки незнайомців – Вовка, Ведмідя та хитрої Лиски. Для закріплення знань бібліотекар прочитала вірш  «Корисні телефони»,а діти прийняли участь у грі «Виклик пожежників та «Швидкої допомоги». 
   Такі заходи  допомагають  зберегти життя і здоров'я наших дітей не лише в школі, а й у позаурочний час, роз'яснюючи їм, як правильно діяти у незвичайних, небезпечних ситуаціях. 
aloola
 

Read more

Информина «Крокуємо здоровими у світле майбуття»

  Здоровье - тема весьма популярная, а здоровый образ жизни - понятие многогранное. Если каждый из нас так организует свою жизнь, что станет развитым в физическом и духовном отношении, то многие вопросы охраны здоровья будут решены и быстрее и успешнее. Человек должен овладеть искусством здоровой жизни, уметь укреплять свое здоровье, а в этом деле нет мелочей, здесь все важно от «А» до «Я»! Ученики 4-а класса ОШ№5 «окунулись» в жизнь всего организма. Для ребят было много конкурсов «Народная мудрость», где дети составляли из рассыпанных слов - карточек пословицы и объясняли их смысл, «Загадки», «Что? Где? Когда?», достойно справившись с заданием, дети получили билет в Страну Здоровья и продолжили путешествие  по ее большим просторным улицам и проспектам под девизом: 
Я умею думать, 
Я умею рассуждать, 
Что полезно для здоровья, 
То и буду выбирать!
Посетили Проспект «Здоровье человека», Площадь гигиены, зашли в парк «Помоги себе сам», кафе «Приятного аппетита». Наше путешествие подошло к концу и, судя по ответам ребят, оно не прошло даром,они многое почерпнули для себя. Ведь «Здоровым будешь – все добудешь».
inf33v6v0
 

Read more

Яндекс.Метрика