Фото библиотеки


Летнее чт...Книгомани...Казковий ...Сказка Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Апрель 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30  
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

26 Апрель 2016

30 річниця Чорнобильської трагедії

   До тридцятої  річниці страшної  Чорнобильської трагедії у ЦМДБ відбувся цикл заходів.
x5v44Вічір - сум «Чорнобиль - трава гірка» для учнів 7-а класу ЗОШ№5, урок- реквієм «Незабутні дні Чорнобиля»  та Відео- подорож «Терновий вінець Чорнобиля» для учнів 7-б класу це колективна розповідь про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства, з часу якої минуло вже три десятка років. Ця річниця не терпить фальші, показухи, надуманості.
 26 квітня – це день, коли кожна людина повинна поставити перед собою такі питання: Хто я? Для чого живу? Чим можу допомогти іншій людині, яка потребує допомоги? Адже сама природа зробила нам застереження: люди, не будьте байдужими, жорстокими, пам’ятайте, що доля всього людства у ваших руках. Діти почули хвилюючу розповідь про людей залізної волі, нездоланної сили духу, чистої совісті, які до кінця виконали свій громадянський та професійний обов’язок перед Батьківщиною. Сумні вірші М.Сингаївського, Д. Павличка та інших, у виконанні дітей, стали завершенням наших заходів. Уявна зустріч з героями – ліквідаторами стане для молодого покоління уроком добра і мужності.
chocho
mmm8
nnn7
zzz85
 

Read more

Голосить дзвін стривожено у квітні

Чорнобильський дзвін.
Печаль і журба,
За тими б'є він,
Кого вже нема...
 Чорнобиль… Тридцять років  віддаляє український народ від тієї вікової трагедії. Стільки ж не загоюється те лихо, що людина сама ж заподіяла собі, своїй землі, але втрати були б набагато більшими, якби не мужність тих, хто працював на атомній електростанції. Вони ризикуючи своїм життям, ринули у вируюче полум’я – у смертельну радіацію, рятували  станцію і людей, не думаючи про себе. 
   25 квітня  напередодні 30-ої річниці Чорнобильської трагедії з учнями  7 класу НВК  сумісно з вчителем історії та завучем НВК Криворучко С.А. була проведена  година роздуму «Голосить дзвін стривожено у квітні». На заході учні більш детальніше дізналися про страшні події 1986 року. Бібліотекар  бібліотеки-філіалу  для дітей Жорткіна А.М. та бібліотекар Ліскєвич О.В. розповіли учням про мужність героїв-пожежників, які ціною власного життя, врятували  світ від масштабних наслідків і увійшли в безсмертя. 
  На захід була запрошена  ліквідатор наслідків катастрофи Чорнобильської АЕС Серебрянська Валентина Василівна. За покликом свого серця вона вирішила кинутись на допомогу  людям , які потрапили в біду. Та і за складом свого характеру вона не могла зостатись осторонь. Вона працювала медичною сестрою в одній із лікарень , яка знаходилась у чорнобильській зоні. Валентина Василівна зазначила , що на той час вся Україна об’єдналась навколо цієї біди і всі допомагали один одному  і добрим словом  і підтримкою моральною . Гостя звернулась до підлітків ніколи не кидати людей на призволяще, що тільки спільними зусиллями можна перемогти будь-яке лихо. В ході заходу бібліотекар  Свороба Н.І. продемонструвала кадри-спомин «Чорнобиль…1986 рік» , які нагадали про ті минулі дні тридцятирічної давнини.
   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх тих, хто рятував Чорнобиль, Київ, усіх нас. Учні прочитали вірші  М. Сингаївського «Ода мужності»,  М. Назарівського «Зірка Полин», Т. Бронецької «Героям Чорнобиля», В. Мірошника  «Чорнобиль», Н. Красоткіної «Дзвони Чорнобиля». До заходу була  оформлена виставка – пам'ять  «Тернистий вінець Чорнобиля».
     Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам'ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров'я та життя. Пам'ять — це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам'яті, що не даватимуть забути про трагедію.
Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин…
chonmi
cgfghn
 cho1
  
 

Read more

Яндекс.Метрика