Фото библиотеки


Охота на ...Книгомани...Зимове ди...Мій рідни...Участие в...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Январь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 58 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

Январь 2017

31 Январь 2017

Костянтинівські лігівці вшанували пам’ять Героїв Крут

  Костянтинівські лігівці провели 29 січня у міській дитячій бібліотеці годину вшанування «Пам’ятай про минуле», присвячений вшануванню Героїв Крут. Запаливши свічку, підлітки, разом з поліцейським (Дрижак О.) зачитували  фрагменти книжок.
BNm
 29 січня 1918 р. назва невеликої станції «Крути», що розташована на Чернігівщині, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який вже протягом майже століття є сяючим дороговказом для десятків поколінь незламних борців за свободу та незалежність рідної землі, за власну Українську державу. «У свідомості і генетичній пам'яті нашої нації цей бій є прикладом надзвичайної мужності української молоді і символом жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами надає нам, сучасній молоді, приклад патріотизму та відданості рідній українській землі»,- висловила свої почуття пошани учасниця Ліги Чернова Христина.
kRU 
Ruk
 

Read more

27 Январь 2017

Співаєм славу тим подіям

  29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. 
  До Дня пам'яті героїв Крут в бібліотеці філіалі для дітей пройшли  заходи, метою яких є вшанування подвигу юних героїв,  увічнення звитяги українського духу і зброї в історичній пам'яті народу.
  Так, 25 січня до бібліотеки-філілалу для дітей були запрошені учні 7-А класу НВК (кл. керівник Кузнєцова В.О. та вчитель історії Криворучко С.А.) на історико –патріотичну годину «Співаєм славу тим подіям». Бібліотекар Жорткіна А.М. підготувала коротку історичну довідку про події, які передували Крутянській битві та політику тогочасного уряду. Бібліотекар НВК Сапего О.П. доступно та цікаво розповіла присутнім про бій під Крутами. Допомогла учням зануритись в історію нашої країни, згадати  славетні сторінки боротьби юних патріотів України.
 Активну участь в заході брали учні. Прозвучали поезії «На Аскольдовій могилі…» П.Тичини, «На могилах» О. Тарнавського, «Крути» М. Лавренка та ін.
EE 
 Наприкінці заходу бібліотекарі разом з юними користувачами бібліотеки вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання. 
v8b
 26 січня до ПВД бібліотекар Свороба Н.І. запросила учнів 7 –Б класу НВК (вчитель історії Криворучко С.А.) на відео- репортаж-пам’ять «Лист без конверта».
Цей День назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.
 

Read more

День пам'яті героїв Крут

  29   січня   1918   року   назва   невеликої   станції Крути,   що   розташована   на  Чернігівщині уздовж лінії Бахмач – Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами, стала символом патриотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. 26 січня для учнів восьмих класів ЗОШ№5 відбулися  патріотична година «Волі народної дзвін» та медіа-спомин «Вахта пам'яті». Учні вшановували пам'ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави. 300 хлопчиків, майже дітей, пішли   в   безсмертя   прямо   зі   студентської   аудиторії   чи   шкільного   класу.   Сухими   словами історичних   документів,   полум’яними   рядками   поетів,   зворушливою   музикою   пісні, цікавими кадрами документального фільму  ми розповіли  про подвиг молодих українців. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації.
Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.
 
kykyy
kyky
                                                                       

Read more

26 Январь 2017

"Мікробот" О. Чаклун

 З метою популяризації  читання  сучасних українських авторів  серед  дітей молодшого шкільного віку 25 січня у Центральній міській дитячій  бібліотеці  були проведені Голосні читання твору Олега Чаклуна  «Мікробот» з учнями 3-в класу ЗОШ№5. В казці розповідається про маленького робота Мікробота,який  понад усе полюбляє гратися в хованки. Випадково опинившись на нашій планеті, він заводить дружбу з дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером, і вони разом перемагають космічного лиходія Сульфура.
  Діти познайомилися  з творчою  біографією автора  казки. А перед тим як перейти безпосередньо до читання та дізнатися про  головних героїв  казки, учні зробили підготовлюючу гімнастику – розігріли свої долоньки, вушка та зробили декілька артикуляційних вправ, для того що краще сприймати та засвоювати нову  цікаву інформацію.
ikro
 Найбільш активними учасниками дійства були Орлова Аліна, Нєстеров Ярослав, Левченко  Анастасія та Нерубацька Анастасія. Прочитавши декілька сторінок, всі присутні почали жваво обговорювати, розповідати  про те, що їм сподобалось, а що ні. Кожна дитина мала  змогу поділитися особистими враженнями від прочитаного. Познайомившись з цією дивовижною книжкою, діти висловили бажання дізнатися про всі пригоди Мікробота та його друзів. Найкращі читачі взяли книгу до дому, щоб самостійно прочитати її.
 Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій книжці найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки. Саме це зробило голосні читання цікавими,енергійними та результативними.
klo89
mkolp
 

Read more

Оn-line конкурс творчих робіт «Друге життя непотрібних речей»

l09kkpo
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр (напрямок «Креатив») оголошує конкурс «Друге життя непотрібних речей в офісі».
ПОЛОЖЕННЯ про проведення on-line конкурсу творчих робіт «Друге життя непотрібних речей»
1. Загальні положення
1.1. Це Положення про конкурс творчих робіт «Друге життя непотрібних речей» встановлює цілі і завдання, визначає порядок організації і проведення конкурсу.
1.2. Мета Конкурсу – формування дбайливого ставлення до навколишнього середовища; формування потреби до саморозвитку і самовдосконалення.
1.3. Завдання Конкурсу:
– розвиток образних уявлень про об'єкти, явища навколишнього світу;
– збагачення пізнавально-дозвіллєвої діяльності;
– активізація пізнавальної діяльності, орієнтованої на особистісну та творчу самореалізацію.
2. Організаційна структура конкурсу
2.1. Для організації та проведення Конкурсу створюється Оргкомітет, до складу якого входять фахівці Донецького дитячо-молодіжного центру.
2.2. Оргкомітет Конкурсу:
– розробляє Положення про Конкурс;
– формує склад Журі Конкурсу;
– затверджує список переможців і призерів Конкурсу та організовує їх нагородження;
– оприлюднює підсумки Конкурсу на офіційному сайті dodmc.dn.ua
3. Учасники Конкурсу
3.1. До участі в Конкурсі запрошуються учні та студенти навчальних закладів будь-якого типу (учні шкіл, ліцеїв, гімназій, учні та студенти установ початкової, середньої та вищої професійної освіти), вихованці дошкільних освітніх установ, центрів додаткової освіти, а також дорослі.
3.2. Учасники повинні дотримуватися строки участі в конкурсі. Організатори не несуть відповідальність за технічні, організаційні й інші причини, які завадили виконати завдання конкурсу в терміни, зазначені в цьому Положенні.
4. Порядок проведення Конкурсу та участі в ньому
4.1. Для участі в Конкурсі приймаються:
– вироби з непридатного матеріалу (з одноразових стаканчиків, пластикових пляшок, залишків тканини та багато іншого).
4.2. До конкурсної роботи необхідно докласти 5 фотографій: з якого матеріалу виготовлялася робота, процес роботи і кінцевий результат.
4.3.Конкурсні роботи на конкурс приймаються лише в електронному вигляді (фото вироби), забезпечені докладними описами (у вільній формі), для чого потрібна ця річ (виріб), і як, ким, коли і з чого вона була зроблена.
4.4. Конкурс проводиться в заочній формі.
Представлені на конкурс матеріали оцінюються за такими номінаціями:
1.А ви так не додумається!
2.Вам слабо?!
3.Самий ніжний та прекрасний («ніжне» виріб з грубого матеріалу)
4. «Друге життя упаковки» (вироби з пластикових пляшок, пакетів, баночок і пр. упаковки);
5. «Обновка» (переробка і прикраси одягу й взуття, нова одяг зі старої, вироби зі старого одягу);
6. «Все в справу...» (вироби з різноманітних  речей);
У кожній номінації визначаються переможці. 
4.5. Матеріали приймаються в електронному вигляді по електронній пошті Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. У темі листа необхідно вказати наступні дані: 
- прізвище, ім'я та по батькові учасника;
- вік, місто, місце навчання або роботи, адреса і телефон;
- назва Конкурсу, а також вид роботи (аплікація, виріб).
5. Етапи Конкурсу
Конкурс проводиться 11 січня 2017 року по 20 лютого 2017 року і містить кілька етапів.
1 етап: 11 січня по 11 лютого 2017 року.
У цей період учаснику необхідно надати в Оргкомітет:
- творчу роботу в електронному вигляді.
2 етап: 12 лютого по 16 лютого 2017 року.
Обробляються надійшли  матеріали, проводиться підведення підсумків Конкурсу.
3 етап: 17 лютого по 20 лютого 2017 року.
Учасникам надсилаються рекомендованим листом на поштову адресу, вказану у заявці, підсумкові матеріали Конкурсу (Дипломи переможців, Подяки). 
6. Критерії оцінювання матеріалів Конкурсу:
1. Естетичне оформлення
2. Рівень складності
3. Оригінальність задуму
4. Художня виразність (композиційне і колірне рішення)
5. Неординарність конструктивного рішення
6. Кількість використаних видів непридатного матеріалу
7.Журі Конкурсу
7.1.Журі проводить експертну оцінку представлених на Конкурс робіт.
7.2. Оцінювання проводиться кожним членом журі індивідуально.
7.3 Підсумкова оцінка формується шляхом обчислення середнього балу, набраного учасником Конкурсу.
7.4.Рішення журі оформлюється протоколом.
7.5. Журі має право присуджувати одне місце кільком учасникам.
7.6. Рішення журі, оформлені протоколом, перегляду не підлягають.
7.7Розробляє критерії та методику оцінки виконаних робіт учасників Конкурсу.
7.8 Визначає переможців та призерів.

Детальнійше на сайті http://dodmc.dn.ua/

Роботи на конкурс приймаються до 11 лютого 2017р. на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Всі питання за телефоном: 099-948-97-29 або 067-291-69-29 ( Олена).
 
 
 
 
 
Обсудить на форуме
 
 

Read more

25 Январь 2017

Голокост в Україні: пам'ять і уроки

   27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.
  До Дня пам'яті жертв Голокосту та вшануванню пам'яті загиблих 24 січня  бібліотекар  бібліотеки – філіалу для дітей Жорткіна А.М.  для учнів 7 класу НВК(класний керівник Кузнєцова В.О.) провела хвилину пам’яті  «Голокост в Україні: пам'ять і уроки» . Що ж таке Голокост? Яка історія? Бібліотекар назвала історичні факти, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття та передала всю глибину трагізму приречених на смерть людей. Додатком до наданої інформації бібліотекар ПВД Свороба Н.І. продемонструвала документальний фільм із серії «Не раскрытые тайны Второй Мировой войны» - «Прерванное молчание». Після перегляду учні висловлювали власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події та глибоко співчували жертвам Голокосту та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення. Діти  вшанували пам’ять   невинно убієнних хвилиною мовчання та запалили свічки. З болем, сумом і жалем  в очах і душах  подумки підсумували  - такого   жаху  не повинно  повторитися !
bvnm
DCVB
 

Read more

Колекціонери – то щасливі люди

 Цей вислів німецького письменника Йогана Вольфганга Гете можна поставити епіграфом до години спілкування «Світ моїх захоплень», яка зібрала в бібліотеці-філіалі сімейного читання учнів 6-го класу ЗШ № 9 . Говорили про свої мрії, захоплення, прагнення, дізналися про те, чим цікавляться ровесники. Підготовлена провідним бібліотекарем Граммою А.В. презентація, допомогла розкрити перед учнями чарівний світ людських захоплень,  людяність, любов до праці. Школярі прийшли до висновку, що обов’язково  треба мати якесь улюблене заняття, яке духовно  збагатить  їх життя.
alla
mlk

Read more

23 Январь 2017

Новинки! Новинки!

Вільямс Марджері. Вельветовий Кролик, або Як іграшки стають справжніми [Текст]/ М.Вільямс. Х.: Віват, 2016.32 с., іл.(Маленьке диво)
 Вельветовий Кролик одного разу дізнався від старого і мудрого друга таємницю перетворення: якщо хочеш стати справжнім, треба, щоб тебе по - справжньому полюбили. Тоді чари дитячої кімнати здійсняться і … трапиться диво.
 
XSAВинничук Юрій. Чеберяйчики  Гопля та Піпля [Текст] /Ю. Винничук. Х.: Бібколектор, 2016. 24 с., іл.
Це першакнижка із серії казок про веселі пригоди уже знайомих нам двох чеберяйчиків – Гоплі та Піплі. Чеберяйчики давно відомі як персонажі української міфології, але у цих казках ми вперше можемо з ними познайомитися ближче. Гопля та Піпля вирішили збудувати хатку. А що із цього вийшло, дізнаєтеся…
 
Винничук Юрій. Перекладенець [Текст] /Ю. Винничук. Х.: Бібколектор, 2016. 24 с., іл.
Це друга книжка із серії казок про веселі пригоди уже знайомих нам двох чеберяйчиків – Гоплі та Піплі. Уже знайомі нам чеберяйчики вирішили запросити гостей та пригостити їх смачнючим пирогом - перекладенцем. Та от халепа: де роздобути усі складники для нього? Але на допомогу приходять їхні гості…
 
Винничук Юрій. Балакуче яблуко та інші історії [Текст]/Ю. Винничук. Х.: Фоліо, 2016. 24 с., іл.
Це четверта книжка із серії казок про веселі пригоди уже знайомих нам двох чеберяйчиків – Гоплі та Піплі. Чи вміє яблуко розмовляти? Хто така Ая і чому вона опинилася в ліжечку Піплі? Про це і ще про багато цікавого ви дізнаєтеся, прочитавши книгу, а кумедні малюнки чудової художниці Юлії Пилипчатіної допоможуть оживити в уяві маленьких читачів цих незвичайних героїв.
 
Винничук Юрій. Метелик вивчає життя [Текст]: казка/Ю. Винничук. Х.: Бібколектор, 2016. 24 с., іл.
Це п’ята книжка із серії казок про веселі пригоди уже знайомих нам двох чеберяйчиків – Гоплі та Піплі. Чому сонце кругле, а не квадратове? Чому небо блакитне, а не  зелене, як трава? Чому, коли нюхати квіти, завжди крутить у носі?.. Чи знайшли чеберяйчики відповіді на метеликові запитання і які пригоди сталися з ними потім, дізнаєтеся…
 
Vz2Дерманський Сашко. Бигимоти- не медмеді [Текст]: вірші для дітей/ С. Дерманський. К.: Фонтан казок, 2016. 56 с.(Серія «Добрі вірші»)
Збірка відкриває читачеві нову грань таланту улюбленого автора. І ще одне відкриття- усміхнені ілюстрації молодої художниці Любки Франко, яка вперше приходить до українського читача.
 
Андрусяк Іван.Стефа і Чакалка [Текст]: казково- пригодницькі повісті/ І.Андрусяк. К.: Фонтан казок, 2016. 240с., іл.
Один із знакових творів сучасної української дитячої літератури, які найбільше полюбилися малюкам за останнє десятиліття. Так само захоплено читачі сприйняли і продовження історії.
 
Кононенко Олексій. Коли ще звірі говорили [Текст]: (За мотивами казок Івана Франка)/О. Кононенко.К.: ФОП Зеленський В. Л., 2016.72 с.,іл.
 
Кочубей Саша.Сім нескладух Говорухи [Текст]: повість/  С.Кочубей . К.: Фонтан казок, 2016. 104с. іл.( Серія «Книжка про мене»)
Сповнена іскрометного гумору дебютна повість - переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку». Ключовим тут є образ сучасної дитини.
 
Стельмащук  Агнешка, Стельмащук  Крис . Кіт Вікентій і острів скарбів [Текст]: казка /А.Стельмащук, К.Стельмащук. Х. : Віват,2016.32 ст.,іл.
Раді запросити вас у захопливу подорож у компанії з незвичайним котом Вікентієм. На читачів чекають справжній шторм,пошуки скарбів,зустріч із чарівними створіннями і ще багато цікавого. Читайте з нами-буде весело!
 
z4Стрековська – Заремба Малгожата. Філіпек і шкільні витівки [Текст] :повість/ М .  Стрековська-Заремба.Х. : Школа , 2016. 158 с.  (Нова дитяча книга)
Малий розумник Філіпек нарешті йде до школи, де на нього чекають старі друзі, нові пригоди та…ні хвилини вільного часу. Філіпек усе встигає; допомагати друзям у навчанні та розкривати власні таланти,вчитися танцювати та їздити «слідами великих поляків», а ще –бешкетувати.
 
Стрековська – Заремба Малгожата. Філіпек і дівчата [Текст]: повість/ М. Стрековська-Заремба .Х. : Школа , 2016. 144 с.  (Нова дитяча книга)
Кмітливий Філіпек та його нерозлучні друзяки виявляють,що дівчата мають велетенський вплив на їхнє життя. Адже саме вони роблять геть  нестерпним хлопчаче буття:то у змаганні виграють,то найочікуваніший футбольний матч зіпсують,а що робить з хлопцями закоханість-годі й казати. Боротьба за рівність і справедливість у хлопчачо-дівчачих взаєминах обертається для малого розумника і його друзів новими кумедними пригодами.
 
Стрековська – Заремба Малгожата. Філіпек і шалені канікули [Текст] :повість/ М . Стрековська-Заремба М .Х. : Школа , 2016. 144 с.  (Нова дитяча книга)
Канікули падають на родину маленького школяра Філіпека,як грім серед ясного неба. На бешкетника чекає дуже насичена «програма»:викриття шпигуна,поїздка з дідусем в санаторій для літніх людей,спортивний табір з дівчатками-балеринами, «викрадення» власною тіткою,подушкова вечірка та ще чимало розваг. Бешкетник уміє розважити себе сам,та й усіх довкола!
 
Стрековська – Заремба Малгожата. Філіпек і весела сімейка [Текст]: повість/ М . Стрековська-Заремба. Х. : Школа , 2016. 160 с.  (Нова дитяча книга)
Кумедні історії про веселого бешкетника Філіпека та його друзів розсмішать як дітей,так і дорослих. Вони побачать світ його очима – очима «дуже чемної,розважливої та розумної не на свої роки дитини»,як він каже про себе.
 
Чаклун Олег . Мікробот [Текст]: казка/ О.Чаклун. К. : Фонтан казок,2016.64с.,іл.(Добра фантастика)
Маленький  робот Мікробот понад усе полюбляє гратися у хованки . Випадково опинившись на нашій планеті,він заводить дружбу з дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером,і вони разом перемагають космічного лиходія Сульфура. Упевнившись,що хованки тут неперевершені,Мікробот приводить іще сімох друзів-роботів-таких само веселих пустунів і розбишак. І вони вирішують пограти в хованки там,де ще ніхто й ніколи не грав. Але,звісно,без допомоги дітей їм не обійтися… Надсучасні технології,суперможливості,дива техніки органічно поєднуються в новій книжці найтаємничішого сучасного українського письменника Олега Чаклуна з живими традиціями живої казки.
 
Чумарна Марія. Читайко-відгадайко [Текст]: загадки,скоромовки,смішинки,прислів’я,вірші-кмітливчики/Чумарна М. Львів: Апріорі,2015.60с.,іл.
В новій книжці поетеси МаріїЧумарноїцікавісмішинки,загадки,скоромовки,смішинки,прислів’я,вірші – кмітливчики  для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
 
Шуберт Інгрід , Шуберт  Дітер. Офелія, або Що сталося з крокодилом [Текст]: казка/Шуберт І.,Шуберт Д.Х.:Віват,2016.32 с.,іл.
Привіт,хлопчики та дівчатка! А чи знаєте ви,чому в животі з’являються метелики? Може,це страшна хвороба?Чи є інша причина? Хоч там як,а крокодил на ім’я Джонні  не на жарт злякався,виявивши у своєму животі отакий «подарунок». Першою йому на допомогу поспішила бегемотика Офелія ,а за нею і всі інші жителі лісу. Хто з них поставить бідоласі Джонні точний діагноз?Хто перший простягне руку допомоги лісовому алігаторові?І від чого насправді в животі заводяться метелики?Гортайте сторінки,милуйтеся прекрасними акварельними ілюстраціями і …нічому не дивуйтеся!Приємного читання!
 

Read more

В дитячому серці живе Україна

  В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День  Соборності України. 
  З нагоди цієї події бібліотекою філіалом для дітей 19 січня було організовано патріотичну годину   «В дитячому серці живе Україна» для учнів 4  класу НВК(вчитель Богунова Т.Є.) з метою виховання у дітей патріотизму, поваги до історичного минулого народу України, пропагування ідеї єдності, спільності історичної спадщини. День Соборності України повинен виявляти найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави, адже українська мрія – єдність, свобода і незалежність.
F6b
 
 
 

Read more

20 Январь 2017

День Соборності України

 22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. До цієї важливої для України дати ЦМДБ провела низку заходів: Історичний навігатор «Соборність - це єдність і злагода» з учнями 4 класу ЗОШ№15. Учні поглибили знання про історію виникнення свята Соборності України. Пригадали ст. 20 Конституції України. Ознайомилися з цікавими фактами про Україну.
  Для вихованців старшої групи ДНЗ «Дзвоник» відбувся Святковий ранок «Мій сонячний дім - це Україна». У святково прибраній залі в центрі - прапор і герб, стіл накритий вишитим рушником, на рушнику - сніп з колосків, гроно калини. Вихованці старшої групи підготували українські пісні, танці та вірші. Взяли участь у цікавій історичній вікторині, складали пазли: герб,прапор та барвінок.
BB
NN74
 
 Під час уроку історії «Подія, що пережила час»,учні 5-в класу ЗОШ№5 поринули у історичне минуле. Захід розпочався під державний гімн України. Діти почули про факт злуки українського народу, його значення, поглибили вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу,переглянули відео «Найцікавіші куточки України».
gGG
 Історико - літературна композиція «У єдності - сила» познайомила учнів 4-в класу ЗОШ№5 з історією Дня Соборності України. Україна... Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть!Тож поетична хвилинка стала заключною ланкою заходу. Лунали вірші В. Сосюри, Л. Костенко, В. Крищенка та ін.
  Не залишилися осторонь цієї важливою дати і люди похилого віку. Для відвідувачів Терцентру - Година державності «Україна- це ми». Україна може вижити і повинна вижити і — насамперед завдяки її культурі. Бо це — єдиний посланець душі України, її людська і творча суть. Час минає, а надбання українського народу, залишається з нами і залишиться після нас. Відвідувачі почули історичну довідку «Як це було» та переглянули відео про цікаві куточки країни.
fF
 
 
 
 

Read more

Яндекс.Метрика