Фото библиотеки


Квестолет...Сказка Охота на ...Сказка Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Март 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

06 Март 2017

Увага, торгівля людьми!

  Одним із аспектів всебічного розвитку особистості дитини і підлітка  є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину всібічно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.
  Бібліотека-філіал для дітей завжди тримає руку на пульсі актуальних проблем з порушення прав людини. Важко повірити, що торгівля людьми існує в сучасному світі та є загрозою для українців. Проте, за оцінками Міжнародної організації з міграції, близько 160 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року.
   З метою формування усвідомленого ставлення до проблеми торгівлі людьми для учнів 9–х класів НВК бібліотекарем Своробою Н.І. було організовано перегляд документального фільму «Увага, торгівля людьми! Станція призначення». Учні пройнялися співчуттям до жертв ситуацій, переконалися, що необхідно дуже уважно і серйозно підходити до питання працевлаштування за кордоном, бути максимально обізнаними і обережними, аби не стати товаром для злодіїв. У фільмі чітко вказано, де можна отримати консультацію з безпечного працевлаштування і легального виїзду до іншої країни.
 
ttt
ttt00

Read more

Сторінками життя і творчості Леоніда Глібова

   Україна – це тихі води та ясні зорі, і весною там дуже гарно, як усі садочки зацвітуть і усі соловейки защебечуть. Весна – весняночка... Це вона, привітна і щедра, подарувала Україні Великого Байкаря.
  Саме 5 березня 190 років тому у селі Веселий Поділ на Полтавщині в родині управителя поміщицьким маєтком народився Леонід Глібов. Дитинство його минало в с. Горби Кременчуцького повіту, куди переїхав батько разом зі своїм паном. Там Глібов пізнавав красу народних звичаїв і пісень.
   1 березня   бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Жорткіна А.М., з учнями 8-го класу НВК,  провела подорож – екскурс «Сторінками життя і творчості Леоніда Глібова». Вона запропонувала присутнім перегорнути книгу  життя, та  пройти  життєвими стежками українського поета, байкаря, драматурга  Леоніда Глібова. Славу письменнику принесли його самобутні байки, які таврували кріпацтво й гніт, сваволю панів, прислужницьку мораль підпанків, зажерливість хапуг.  Усього письменник написав понад сотню творів цього жанру.  Байки Глібова були своєрідним символом добра і благородства, стали народними. Від покоління до покоління, немов скарби, переходять його чудові твори. Увібравши в себе народну мудрість, чесноти й мораль, твори Глібова постають своєрідною Книгою буття, де поєднуються сучасне, минуле й майбутнє і міститься чітка відповідь на одне одвічне, ключове для людської сутності питання: як гоже і негоже чинити.
 Учні розгадували кросворди та  приймали активну участь у літературній вікторині «Із якої байки рядок?» Немає, як відомо вищої відзнаки для поета, ніж коли його твори стають народними. Байки та поезії Леоніда Глібова і досі в народі надзвичайно популярні.
    Отож, любі друзі, читайте, насолоджуйтесь і переймайте закладену в його творах глибинну мудрість.
libov

Read more

Яндекс.Метрика