Фото библиотеки


Сказочное...Летнее чт...Дарунки о...Охота на ...Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Март 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

10 Март 2017

Пам’ятки Шевченку по всьому світу

  Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Український поет прожив лише 47 років, з них 24 — у кріпацтві, а ще 10 років на засланні. Втім, уже після його смерті з'явиться цифра, якою міг пишатись і поет, і кожен українець.
  1384 – така кількість пам'ятників, які встановили українському поету в усьому світі. А це рекордний показник для діяча культури. Презентація, яку підготувала провідний бібліотекар Грамма А.В., познайомила п’ятикласників з найвизначнішими і найвідомішими з них. 
 
lllA
 

Read more

Шевченко – художник і поет

  В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю  та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову.
  9 березня, в день народження великого Кобзаря бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. для учнів 3-го класу НВК,  провела  урок-портрет «Шевченко – художник і поет». В ході уроку учні дізнались про нелегку долю славетного сина українського народу, та відкрили для себе Тараса Григоровича не тільки як поета, але і як прекрасного художника. Петруша Ірина  та Войтович Юрій із великим захопленням декламували вірші Т.Г.Шевченка «Зоре моя вечірня» та «Реве та стогне Дніпр широкий», а наприкінці заходу діти переглянули мультфільм із циклу «Уроки тітоньки сови» під назвою «Казки картинної галереї», в якому побачили роботи Шевченка – художника.
 
CC
OOO
Ooo4
 

Read more

Духовний пророк нації

 Є  імена , що  увібрали  у  себе  живу  душу  народу , стали  невід'ємною  частиною  його  життя . Таким  іменем  для  нас , українців , стало ім'я геніального поета -  Тараса  Григоровича  Шевченка  . 9 березня вся українська спільнота святкує день народження цієї геніальної людини.
 Тож запрошуємо  завітати  до  нашої  бібліотеки - філіалу для дітей з 6.03-11.03, щоб ознайомитися  з  матеріалами книжкової  виставки -"Духовний пророк нації "  та  відчути  гордість від того , що маємо  безцінний  скарб - слово Тараса , великого  Кобзаря  української  нації .
 
propok
 

Read more

Яндекс.Метрика