Фото библиотеки


Магічний ...Участие в...Книгомани...Прощавай,...Книгомані...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Март 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 58 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

Март 2017

29 Март 2017

Казки Дідуся Корнія

  31 березня 1882 в Санкт-Петербурзі народився чудовий дитячий письменник Корній Іванович Чуковський, автор безлічі казок, які ви пам'ятаєте напам'ять, навіть якщо у вас немає дітей. В основі його творів лежить безмежна любов до дітей. Він добре знав і розумів їх. Не порушуючи традицій, 27 березня, на кануні дня народження казкаря, Центральна міська дитяча бібліотека завітала в гості до дошколят ДНЗ №19 «Колобок». Літературний калейдоскоп «Казки Дідуся Корнія» - це  інтелектуально-розважальна гра,в яку з великим задоволенням грали майже три групи дошколят. Перше змагання – вікторина «Пригадай казку»  спонукала дітей згадати все те,що їм читали їх батьки або бабусі. Рухлива гра «Що-звідки?» - розвивала увагу та пам'ять,вона продемонструвала наскільки діти знають казки: три команди повинні були на швидкість розкласти предмети,які використовував Корній Чуковський у казках  «Мойдодир», «Федорине горе» та «Айболить». Переможцями змагань виявилися всі команди, а найактивніші отримали подарунок від дитячої бібліотеки-цікаву та веселу книжку.
  У чому ж  секрет популярності і «живучості»  дитячих творів письменника? Хто краще «Мойдодира» без утомливих нотацій може розповісти дітям про важливість особистої гігієни? Чудово закріплює матеріал уроку чистоти «Федорино горе»…
 На завершення зустрічі всі разом згадали головне гасло Чуковського «Мойдодира»: 
              Давайте ж бо митись, купатись,
              Пірнать, хлюпотать, полоскатись
              У ночвах, у мисці, у ванні,
              В струмку, у ставку, в океані,
              І в річці, і в бані
              Старі й молоді, —
              Слава довічна воді!
c1huk
m5ng
o0o0

Read more

27 Март 2017

Від струмочка до океану

  У природи є три скарби: земля, вода та повітря. І яка б не трапилась біда, якщо вони збережені — все відродиться знову. Одним з найцінніших природних скарбів є вода, життєдайна сила якої підтримує життя на Землі. 
  Воді, її властивостям, значенню в природі і житті людини був присвячений еко-круїз «Від струмочка до океану», в який відправилися малюки з 3-го класу ЗОШ № 9. Провідником в цьому круїзі у них була презентація, підготовлена провідним бібліотекарем Граммою А.В. Разом з маленькою Крапелькою діти здійснили подорож від підземного джерела, через річки і ріки, озера, моря до океанів.
fR
 

Read more

Вінні Пух і всі, всі , всі

Ось і промайнув Тиждень дитячого читання у бібліотеці-філіалі для дітей.
  Закриття тижня відбулось  23 березня візитом  вихованців дитячого садочка НВК «Дзвіночок». А завітали вони , щоб отримати мульт-привітання  «Вінні Пух і всі, всі , всі» з нагоди 135 річчя від дня народження автора твору Алана Мілна.
  Бібліотекар Свороба Н.І. ознайомила малечу з історію виникнення одноіменного мультика і нагадала , що він і досі є популярним серед дітей. А пісеньки, написані Борисом Заходером для мультфільму режисера Федора Хитрука про Вінні Пуха, знають з дитинства і підспівують героям, коли дивляться мультик і дорослі і малі . І ось бібліотекар пропонує переглянути одну із серій цього яскравого мультиплікаційного фільму. І дійсно присутні діти також підспівували героям. По закінченню перегляду Наталія Іванівна  зробила бібліографічний огляд книжкової виставки-подіуму «Хто ходить в гості вранці». Вона була оформлена з нагоди Тижня дитячого читанна і триватиме до закінчення весняних канікул. 
Ось такий веселий, допитливий, цікавий, ще і титулований ведмедик Вінні-Пух – скільки радості і доброти він дарує дітям і дорослим. І кожен день буде мати відмінний настрій!
pip
6v7b
 

Read more

Вінні Пух стрічає гостей

  Відомо - «хто ходить в гості вранці, той чинить мудро». Але виявляється, той, хто кожен день читає «Вінні-Пуха», стають ще мудрішими. Тому що, читаючи, він може: посміхнутися, розсміятися, посумувати, розгадати таємницю, злякатися, подумати і кожен день мати відмінний настрій. 
  Про це та багато іншого говорили учасники літературної години «Вінні-Пух стрічає гостей»- вихованці дитячого садочка компенсую чого типу №15 «Колосок» в бібліотеці- філіалі для дітей в рамках тижня дитячого читання. А присвячена ця година  135-річчю від дня народження автора книг про веселе ведмежа на ім’я Вінні Пух - Алана Мілна. Бібліотекар Ліскєвич О.В. ознайомила малечу з життям і творчістю письменника. Цікавим фактом для дітей стала історія написання книжечки про пригоди  ведмедика.
  Діти з цікавістю подивились постанову за мотивами відомого твору, яку представили учасники театральної студії «Експеримент» при ЦДЮТ під керівництвом І.М.Зубенко. До речі всі учасники-артисти є постійними читачами  нашої бібліотеки. Після перегляду маленькі читайлики активно відповідали на запитання вікторини.
  Не обійшлось без подарунків. Всі присутні  отримали із горщика Вінні –Пуха солодощі.
puX
puXX
 

Read more

Хлопчина з Їжевського хутора

 Триває рік Олекси Тихого в Донецькій області. До дня пам’яті нашого відомого  земляка, видатного сина українського народу  бібліотека – філіал для дітей протягом року проводить низку заходів. Так 22 березня  для учнів  8 класу НВК  була  проведена краєзнавчо – історична година   «Хлопчина з Їжевського хутора».
 Так  хто ж він –  Олекса Тихий?  Бібліотекар абонементу середнього та старшого віку Жорткіна А.М. розповіла  учням про життєвий і духовний подвиг талановитого педагога, мовознавця, українського дисидента, патріота, борця за незалежність України. Акцентуючи увагу на  тематичній поличці, бібліотекар познайомила учнів з його двотомником, до якого увійшли листи, спогади, статті сподвижників, а також художні твори про видатну особистість, мужнього патріота свого краю і України, який загинув у неволі. На заході прозвучали літературні твори, присвячені Олексі: Кублановський Ю. «Олексі Тихому»,  Півень В. «Землякові»,  «Вставай, Олексо!», «До Олекси», «Пам’яті Олекси Тихого». 
 Олексія Івановича знає весь світ. Навіть в далекій  Австралії його ім’я  вшановується, як героїчне – ім’я українця,  загиблого за свободу України.
 
FFr
 
 

Read more

26 Март 2017

Хто ходить у гості вранці

  Під такою назвою у бібліотеці-філіалі для дітей  оформлена книжкова-виставка-подіум . Вона була оформлена з нагоди Тижня дитячого читання і триватиме до закінчення весняних канікул. На ній розташувались книжкові новинки за розділами : Вінні Пух рекомендує, пригоди П’ятачка, примудрості Сови.
  Той, хто прочитає ці книги, буде ще мудрішим, тому що, читаючи він може: посміхнутися, розсміятися, посумувати, поміркувати, розгадати таємницю.
vini
vinnni2
    

Read more

Зустріч довжиною в тиждень

 Діти дуже люблять слухати казки, а дорослі з великим задоволенням розповідають, читають їх дітям. Казка жила, живе і вічно буде жити. Вона буде існувати стільки, скільки будуть жити люди. Казка буває сумна і весела, казка навчає нас розуму, висміює ледачих і хвальків. Дарує щедрість, багатство хорошим людям.
  Відкриття Тижня дитячого читання дало можливість  учням 2-3 класів побувати у казці. Мандруючи країнами світу, малюки згадували  найвідоміших казкарів та їх твори, залюбки дивилися уривки мультфільмів за цими творами. Зустріч  із улюбленими героями в котрий раз довела, що добро завжди перемагає зло.
KKK
KK8
  Другого дня Тижня  учні 6-го класу ЗОШ № 9 здійснили уявний морський круїз по Книжковому океану. Чотири команди змагалися за перемогу. На своєму шляху підлітки відвідали шість «островів», на кожному з яких їх чекало випробування і заповітне слово. В кінці маршруту з цих слів команди склали висловлювання В.Сухомлинського «Читання – самостійне плавання в морі знань».
CCCC
QQQ
 Ерудована людина багата не стільки пам'яттю, скільки знаннями шляхів оперативного надходження необхідної інформації . Цими шляхами   користувалися учні 7-го класу ЗОШ № 9 під час  цікавої мандрівки в країну запитань та відповідей, яка носить назву «Чомучляндія».
  Успішне виконання завдань переконало, що всі учасники шоу ерудовані, начитані  і талановиті. Вони показали прекрасні знання художньої літератури, продемонстрували уміння  користуватися науково-популярною і довідковою літературою.
UUu0
FFF
  Завжди з великим задоволенням діти роблять якусь корисну річ. Творчість і користь переплелися в процесі, коли учні 3-го класу працювали над створенням книжки-малючки за творами В.Сухомлинського.Кожне невеличке оповідання письменника діти оформили своїми малюнками.
TT6
YY85
 

Read more

Вклонімося книзі, мудрості віків

 «Хто багато читає, той багато знає» - так кажуть у народі. І це правда. Упродовж усього життя ми звертаємось до книжок. З дитячих років книжка допомагала нам пізнавати себе і зрозуміти світ, що нас оточує. Вона знайомила і продовжує знайомити з історією народу, рідної землі, таємницями природи і життя, найкращими зразками світової літератури. Книга допомагає у навчанні й самовихованні, збагачує знання, народжує мрії і вчить, як їх здійснити.
   Кожного року напередодні весняних канікул в бібліотеках України проходить тиждень дитячого читання.
  Бібліотека – філіал для дітей відкрила тиждень 21 березня з учнями 5-го класу НВК (класний керівник Чуфицька Я.В.) літературним лабіринтом «Вклонімося книзі, мудрості віків».
  Якою ж була перша книга? Чи було її надруковано, чи написано від руки, з чого її було зроблено? Бібліотекар Жорткіна А.М. запропонувала учням здійснити невеличку  уявну мандрівку в історію створення книги. Вона підготувала цікаву розповідь про шлях книги з давнини до наших часів.
  Учні діляться на дві команди  «Книголюби» і «Читайлики». Капітанам команд було завдання придумати девіз та привітання команд.  Бібліотекар НВК Сапего О.П. провела серед команд  «Розминку» та конкурс «Заморочки із бочки». Бібліотекар бібліотеки – філіалу для дітей Жорткіна А.М. провела вікторину «Кращий читач казок», конкурси «Юний ерудит» та «Прислівʼя». Яка з команд назве більше прислівʼїв про книгу. Учні показали хороші знання, але найбільше число балів набрала команда «Книголюби».  В кінці заходу Хаймінова  Катя та Рубець Юля  прочитали вірш  «Молитва до книги». А бібліотекар НВК Сапего О.П. провела огляд новинок художньої літератури для дітей.
jJJ
njko
 
               

Read more

КНИГОМАНІЯ - 2017

 Засновник і головний організатор цього конкурсу – громадська організація «Форум видавців». Конкурс проводиться з 2002 року, спочатку на регіональному рівні, а з 2005 року він отримав статус  Всеукраїнського. Читачі нашого міста з 2007 року приймають участь у конкурсі. І нам є чим пишатися. Нагадаємо, що за цей період двоє читачів стали переможцями ІІІ етапу і отримали вищу нагороду.
   Після трирічного перериву кращі читачі Костянтинівки знову зібралися у читальній залі дитячої бібліотеки.
   Конкурс «КНИГОМАНІЯ-2017» стартував. 18 учнів 6 - 7 класів підготували розповідь про улюблені книжки поза шкільної програми. Визначити суперчитача міста ми запросили почесне журі: Миронову Н.І (місцева поетеса), Пухір Марина журналіст обласної   газети «Знам’я Індустрії» , Кононенко М. В. (заступник директора по роботі з дітьми).
  Кожен з учасників повинен був за декілька хвилин ознайомити слухачів зі своєю улюбленою книжкою, яка найбільше вразила їх чи мала великий вплив. Перед очима глядачів і журі за час конкурсу немов ожило багато літературних героїв різних за жанрами творів: фантастики, пригод,  творів  сучасних українських та зарубіжних письменників,  про життя однолітків і навіть збірник творів про життя відомих донецьких спортсменів.
Суперчитачем міста стали: Прокопенко Поліна НВК, 6 клас з книгою Кононенко Є."Неля, яка ходить по скелі"
 
11e
та Юрєва Марина ЗОШ№16, 7 клас з книгою Купріян О. "Солоні поцілунки"
ureva
Солодкий приз від редакції газети «Знам’я Індустрії»  отримав Марусов Микита УВК, 6 клас.
tort
Особливий приз глядацьких уподобань отримала Козарєзова  Поліна Школа - інтернат №1, 7 клас.
iNt
 
Друге місце отримали: Шак Ніка ЗОШ№15, 6 клас та Буримченко Настя гімназія, 7 клас
shaK
 
nkmj
Третє місце отримали: Нощенко Ксенія ЗОШ№5, 6 клас та Теслюк Настя НВК, 7 клас.
noch
 
Tesl
  Головна премія для юних читачів – поїздка у місто Львів на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Переможці конкурсу на Фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові отримають звання «Найкращий читач України» та матимуть можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх уподобаннях, подискутувати про улюблені книжки, зустрітися з улюбленими авторами; познайомитися з історією та культурою Львова, дізнатися більше про сучасну українську літературу; пережити цікаві пригоди та отримати нові враження та нагороди – нові книжки від українських видавців та подарунки від партнерів.
Сподіваємося, що і 2017 рік стане для юних книголюбів Костянтинівки переможним!
Z2

Read more

22 Март 2017

Save The Children

 saveУ січні 2017 року в м. Святогірськ  Міжнародна організація Save The Children проводила тренінг з арт-терапії за використанням  програми «HEART», що спирається на лікування  та освіту через мистецтво. Це новий  творчий підхід  у роботі  з дітьми, які постраждали в результаті серйозного або хронічного стресу. До участі в тренінгу був запрошений представник від Центральної міської дитячої бібліотеки: заступник директора по роботі з дітьми, практикуючий психолог Кононенко М. В.
 Вона отримала незабутні враження та зазначила  корисність методики  HEART для практичного використання у своїй професійній діяльності, оскільки  презентовані техніки корекційної  роботи допоможуть дітям більш вільно спілкуватися, обговорювати свої переживання та враження, безпечно проявляти власні емоції.  Від керівництва організації Save The Children   бібліотека отримала у подарунок канцелярію. Ми дуже вдячні за такий нечуваний сюрприз. Велика Вам подяка!!! 
 
 PoD              
  Марина Вікторівна активно використовує це у роботі.
 
Podd
 

Read more

Яндекс.Метрика