Фото библиотеки


Мій рідни...Читайлик...Книгомани...Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Август 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 58 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

Август 2017

28 Август 2017

Україна серцю рідна

  24 серпня 1991 року Україна стала самостійною, суверенною та незалежною державою. Історичні корені нашої держави сягають давніх часів. Наш народ відомий своєю нездоланністю, великою і могутньою державою – Київською Руссю і Запорізькою Січчю.
  26 років  наша країна пишається свою незалежністю. В кожному куточку України до цього дня проходять урочисті заходи, зустрічі.
 До бібліотеки філіалу для дітей завітали вихованці Дошкільного навчального закладу НВК та дітки із дошкільного навчального закладу компенсуючого типу №15 «Колосок». А запросила їх бібліотекар Свороба Н.І. на історичний журнал «Україна серцю рідна». Бібліотекар разом з малечею перенеслись в казково-реальний світ, щоб юні громадяни відчули себе гідними своєї держави. Вони ознайомились із історією України, повторили державні символи та заспівали Гімн України. Наприкінці заходу бібліотекар побажала, щоб кожна дитина пишалась, що живе в Україні, повинна знати свою історію, культуру , традиції.
m
hx
 

Read more

Вічно жива Україна

 Україна - це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими, талановитими людьми.   
   24 серпня – головне свято країни -  День Незалежності України. До цієї знаменної дати бібліотека-філіал для дітей  провела годину державності «Вічно жива Україна». Лунає Державний Гімн України. Бібліотекар Жорткіна А.М. розповідала дітям  про доленосні етапи державотворення в Україні, про тернистий шлях , який пройшла Україна, щоб здобути свою незалежність , про історію появи українського національного прапора, його використання в Україні в різні історичні періоди. Перегортаючи сторінки історії України, діти  переконались , що український  народ справедливо називається народом -  трудівником, народом – поетом, народом –митцем. На фоні музики діти  прочитали  вірш :   
                                 Нехай же мудрість не покине
                                Твоїх синів у боротьбі,
                                За твою вольність, Україно,
                                Навіки слава хай тобі!
jjv

Read more

23 Август 2017

СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ!

   24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Соціалістичної Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави - України. З того часу весь український народ відзначає державне свято - День Незалежності.
    І сьогодні, разом з вихованцями ДНЗ «Дзвоник», ми святкуємо 26-у річницю проголошення Незалежності нашої держави. Україна… Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних поетичних слів вигадали  люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть! До українознавчої бесіди «Свою Україну любіть» малюки підготували вірші відомих поетів про Україну, складали пазли, перегорнули кілька сторінок нашої історії, аби згадати наш шлях.
gg
0k
    Символами України є чисте небо – символ миру та пшеничне поле – символ достатку. Поряд стоять ці два свята зі свят 23 і 24 серпня - День державного прапора і День Незалежності. Для малюків відбулася інформаційна година «Наші славні символи». Діти мали змогу почути розповідь про поєднання кольорів синього і жовтого: це кольори сонця, Верховного божества наших предків, та води – основних життєдайних сил і символів української міфології, це і чисте, мирне, безхмарне небо, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символом мирної праці і достатку, це золотий вогонь свічок на вінках, що пливуть синіми водами рік на свято Івана Купала, фрески Софійського та Михайлівського соборів у Києві. Однак головна ідея синьо-жовтого – це велика гармонія космосу, сонця, води та всього, що на землі сущого. Діти створили ланцюжок єдності з синіх та жовтих стрічок.
0kk
uv4

Read more

22 Август 2017

Символи Батьківщини

 Лунає Державний Гімн України.  
   23 серпня в Україні щорічно відзначають День Державного Прапора.  Кожна держава має три найголовніших символи: Гімн, Прапор та Герб. Є такі символи і у нашої держави.
  З цієї нагоди у бібліотеці-філіалі для дітей  був проведений геральдичний пазл «Символи Батьківщини».  Бібліотекар Жорткіна А.М. розповідала дітям  про історію появи українського національного прапора, його використання в Україні в різні історичні періоди та ставлення до державної символіки в наш час. Бібліотекар зазначила, що наші пращури обожнювали прапори, освячували їх і вірили, що вони у воєнний час найсвятіші від усіх ідолів. Закликала молодь, що в цей нелегкий час молодь повинна бути патріотами країни і, як ніколи, берегти свої символи, поважати їх, пишатися ними, як це робили наші предки.   Діти декламували вірші про прапор: Поклад Н. «Прапор», Чернявський М. «Під рідним прапором», Осадчук П. «Україна моя починається» та інші. 
jjm
 oom
 

Read more

03 Август 2017

новий випуск бюлетеню УБА "БібліоТека" (№2, 2017).

Шановні колеги!

Повідомляємо, що вийшов новий випуск бюлетеню УБА "БібліоТека" (№2, 2017).

Ознайомитись з бюлетенем можна тут.

 

Read more

Яндекс.Метрика