Фото библиотеки


Охота на ...Сказка Книгомани...«Де козак...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Январь 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

12 Январь 2018

Реліквії рідної землі

    11 січня в Бібліотеці-філіалі для дітей відбувся краєзнавчий пазл «Реліквії рідної землі» до Дня заповідників і національних парків. Основною метою  заходу було сформувати у дітей уявлення про заповідники та про захист навколишнього середовища, розвивати інтерес до світу природи, формувати почуття поваги до планети, на якій ти живеш. Бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. познайомила дітей з заповідниками та парками Донецького краю, тваринами, які там живуть, та рослинами які занесені до «Червоної книги». Наприкінці  заходу прозвучали такі рядки: Щоб берегти і захищати планету Земля, не обов'язково бути бідним або багатим, високим або низьким, вченим або простим робітником, дорослим, або дитиною. Потрібно лише прислухатися до голосу свого серця. Майбутнє благополуччя і процвітання нашої планети Земля у ваших руках!
jom

Read more

Наши детки, как зеркала, отражающие наше отношение к жизни.

   Каждую среду около 10 утра открывается дверь в Центральную городскую детскую библиотеку и заходит первый малыш на занятия в детский клуб раннего развития «Смайлик».WW Мы ждем этих встреч! Мы готовимся к занятиям и  подбираем домашние задания!  Мы хохочем вместе с вами и огорчаемся, когда вы болеете! Мы  любим ваши  такие искренние рисунки и бережно относимся к вашим капризам и настроениям! Мы ценим ваши победы и хотим помочь вам повзрослеть и….  продлить детство! Мы благодарим ваших  мам и пап, бабушек и дедушек за то, что они познакомили вас с нами!  Мы точно знаем, что каждый из вас талантлив  и уникален!


Посмотрите на нас !!! Посмотрите, какие мы !!!

2q

3q

 

 4q

q6

1q

5q

q

7g

pola

bL

Fff

K8k

iun

oobv

6qu

8v

hH

I5v

b78

 

 

Read more

Різдвяна казка під ялинкою

   Січень – казковий місяць, адже він особливо багатий на свята: зустріч Нового року, Різдво Христове, Василя та Святе Водохреща, з якими пов’язано багато звичаїв та традицій, що накопичувались віками.
  З нагоди каскаду чарівних свят, до вихованців дитячого садочку № 2 «Барвінок», завітала бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. Вона розповіла дітям про виникнення різдвяних свят, традиції їх святкування. Діти з захопленням  розповідали різдвяні та новорічні вірші, відгадували загадки, та виконували колядки і щедрівки.
  Дуже приємно усвідомлювати, що давні різдвяні традиції відроджуються сьогодні. Сучасні діти   бага¬тьох місцевостей України, у багатьох родинах урочисто відзначають Різдво, відбуваються колядування і щедрування.
hyv
tgv
 

Read more

Чарівний світ Шарля Перро

   Серед багатьох жанрів усної прози казка займає особливе місце. Здавна вона вважалася улюбленим жанром дітей всіх віків. У казках, можливо, вперше формуються уявлення маленького читача, норми моралі і моральності. 
  З нагоди святкування 390 річниці від дня народження видатного письменника та поета Шарля  Перро, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. познайомила учнів 1-го класу НВК  із творчістю французького казкаря Шарля Перро, казки якого не одне століття радують дітей усього світу. Діти із великою зацікавленістю слухали про відомого письменника. Та взяли участь у літературній вікторині, з якою дуже добре впоралися.  
lpom
 

Read more

Він поміж нами жив…

«Земле рідна! Тобі одній
Я волів би служить до скону.
До твоїх до прийдешніх днів
Дотягнутися б хоч рукою»
В. Стус.
   Епоха не цінує геніїв за життя - вона згадує про них надто пізно. Василь Стус - легендарна постать, якій удалося реалізувати свій талант за обставин, де інші «гаснуть». Не пройти нам повз трагедію знищеного таланту, повз трагічну долю замордованого в концтаборах видатного нашого поета - сучасника Василя Стуса. До 80-річчя від дня народження великого українського поета, борця за свободу України, перекладача, патріота і правдолюба  Стуса Василя Семеновича з учнями 9-го класу НВК провели  літературну годину «Він поміж нами жив….». Бібліотекар Жорткіна А.М., разом з учнями,  пройшли життєвими стежками поета. Згадали  безрадісне, голодне  дитинство, не цікаве навчання в школі, навчання в Донецькому педагогічному інституті, арешти, концтабори, відбування покарання, переглянули уривки з документальної трилогії «Просвітлої дороги свічка чорна». Поет жив Україною, марив нею на чужині. Ця любов була сенсом його життя і проходила  через усі поетичні збірки. Учні: Сахно Настя та Півень Дмитро декламували вірші Василя Стуса: «Неначе в сні було моє дитинство», «Мені здається – я живу завжди»,  «Прощай, Україно,  моя Україно, чужа Україно, навіки прощай!» 
mo2
    Бібліотекар провела літературну вікторину «Феномен доби». До заходу була оформлена викладка літератури «Велетень духу і таланту» на якій представлені твори Василя Стуса, спогади про нього та його творчість.
mo1
    Ми перегорнули останню сторінку життя  поета – патріота.  Василь Стус жив і загинув, аби український народ мав те, що Богом дане кожному народові – свободу, незалежність, право на рідну мову, історичну пам’ять, самобутню культуру. Його немає серед нас, але він живе своїми безсмертними творами, своєю стійкістю, своєю вірою в нові часи.
mo
 
 

Read more

Яндекс.Метрика