Фото библиотеки


Книгомани...Летнее чт...Мої ляльк...Казковий ...Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Май 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

08 Май 2019

Згадай, Україно, воєнні роки

   У далеке минуле відходять суворі роки  Другої світової війни, але рана, нанесена нам війною, болить і зараз . Жива в наших серцях пам'ять про тих, хто захищав свій народ. Вони вистояли і перемогли. 
   До Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. провела для учнів 1-го класу Навчально-виховного комплексу  інформину «Згадай, Україно, воєнні роки». На  заході  юні читачі дізнались про героїв Другої світової війни та подвиги на полях битв, про стійкість трудівників тилу в воєнні роки. Наприкінці  заходу бібліотекар познайомила дітей з викладкою літератури «Ще довго в пам’яті болітиме війна»
   Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.
 
xcx
vbgm
 
 

Read more

Вічний вогонь вимагає: Миру і щастя живим

 Літературно- музична композиція «Вічний вогонь вимагає: Миру і щастя живим» відбулась для учнів ЗОШ№5 1-а класу. Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо. Війна – це подія, про яку можна говорити багато, але її хочеться забути водночас. Війна – це мільйон людських жертв, спогади наших дідів та прадідів, які були свідками тієї жахливої події. Діти висловлювали свою думку про те, що таке війна та мир, з яким кольором асоціюються ці два слова, читали вірші, слухали хвилюючі пісні, із захопленням розповідали про своїх пра-прадідусів та бабусь. На честь вшанування пам’яті ветеранів учні малювали святковий салют, букети квітів, повітряні кульки, писали вислови про мир та спокій.
 
9 bn
9ma
9 vb
9gvbh
   Естафету пам’яті підхопили учні 1-б класу «Квіти пам’яті». Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя дізнаємось тільки з розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури. Флеш - моб завершився у сквері Шевченка біля пам’ятника воїнам. Діти віддали данину вдячності, вклонилися низько подвигу старшого покоління, поклали квіти.
 
9AS
9 vbv
9YUYU
 

Read more

Зорять з граніту вічні солдати, болями їхніми пам'ять жива

Згадаймо тих, хто дав нам право жити,
Хто в боротьбі загинув і від ран.
Покладемо на їх могилу квіти
Троянду і бузок, жасмин або тюльпан.
І вклонимося кожному із них,
За їх незвідане кохання,       
За їх життя, що втрачене навік.
     
   Україна   це не тільки край краси і радості, а й смутку і печалі. Це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за своє щастя  свідками чого є високі могили в степу і обеліски. Вони святині нашої пам’яті. Більше піввіку минуло, як відгримів останній бій 1941-1945 рр. З метою вшанування пам’яті  героїв Другої світової війни з учнями 6-го класу навчально-виховного комплексу  провели хронометр памʼяті «Зорять з граніту вічні солдати, болями їхніми пам'ять жива». Бібліотекар Жорткіна А.М. розповіла про жахливі сліди, які залишила війна, про велич народного подвигу, про нездоланну стійкість, мужність і волю людей. Там, де колись точилися запеклі, страшні, кровопролитні бої, піднялися пам’ятники. У граніті, у бронзі, у серцях живе великий подвиг воїнів-визволителів. Не забуваємо ми і героїв-воїнів нашого рідного міста, що пішли на фронт. Золотими літерами вписані їх прізвища та імена в криваву «Книгу Пам’яті». Час замри і озирнися в минуле. Озирнися на тих, кого зараз немає, хто з каменя дивиться на нас із висоти своїх пам’ятників. Стій! Зупинись! Ніколи на проходь байдуже повз гранітної стіни, на якій визолоченими буквами вписані імена тих, хто поліг на полі бою, закатованих у фашистських концтаборах, спалених, повішених, знищених, але не скорених. Зупинись – постій мовчки –згадай... 
 
6vb
    Після заходу учні відвідали пам'ятник Героям Другої Світової війни, поклали квіти та вшанували пам'ять хвилиною  мовчання.   
 
bgh
   Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, відображена в книгах. У бібліотеці – філіалі для дітей представлена книжкова викладка – експозиція «Безсмертя полумʼяних літ». Книги, альбоми, газетно-журнальні статті, світлини представлені на експозиції, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.
 
kmk
    Пам'ять... Вона втілюється не тільки в бронзі, мармурі, граніті, вона живе у душах людей, в спогадах про ті, уже далекі, але до болю тривожні, роки війни. Пам'ять про героїв живе у серцях вдячних нащадків. І скільки б не минуло років, не зітруться і не померкнуть у народній пам'яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Скільки ж їх, відомих і безіменних, на чорних сторінках Другої світової війни. Скільки їх, молодих, оплаканих матерями, сестрами, коханими, синами, донечками, але ще і до цього часу жданих… Героїв заколисує і оберігає земля. … Героїв пам’ятають люди!
 
 
 
 
 

Read more

Яндекс.Метрика