Фото библиотеки


Книгомани...Книгомани...Казковий ...На золото...Охота на ...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Май 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

19 Май 2019

Обереги, що не губляться в віках

  Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Символи-обереги втілювались у побутових речах, їх шанували, про них складали легенди. Одним із головних оберегів українців є вишиванка. Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки, цього року цей день припадає на 16 травня.
     Чергове засідання народознавчого скрапбукінгу «Соняшник» було присвячено саме вишиванці. Бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. познайомила малечу з історією виникнення свята вишиванки, розповіла, що вишиванка в Україні завжди відігравала велику роль. Це наш національний оберіг. Вона ніколи не була простою одежиною. Вона була символом сім’ї, відображала культурні цінності та надбання українського народу протягом століть.
     Слухаючи розповідь про походження вишиванки, діти мали змогу доторкнутися до прадавнього скарбу, що не губиться в віках, і зрозуміли
Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації.
 
g5cv
sd
mmm1
vbg

Read more

Злочин над людством

  Щороку в третій тиждень травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму.
  З метою вшанування пам’яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років , з учнями 10-го класу НВК була проведена година історичної памʼяті «Злочин над людством». 
  Бібліотекар А.М.Жорткіна розповіли про  злочини, вчинені у ХХ столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України, про масові репресії в Україні. Учні  дізналися про події тих страшних років, яких зазнав народ під час репресій, що жертвами репресій стали понад 2,5 мільйони, серед них близько 40 тисяч українців. Мільйони українців було закатовано у застінках НКВС, розстріляно, відправлено у табори, тюрми, висилки. Їм було винесено смертний вирок лише за те, що були українцями і мали сміливість говорити про це в голос. 
  Також десятикласники переглянули відеофільм «Масові репресії 30-х років. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять  жертв Великого терору. 
 
klp
    
 

Read more

Європейські столиці

  Кожного року у травні відзначається День Європи. В Україні це свято поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів. 
   Напередодні Дня Європи, учні 3-го класу НВК, разом з бібліотекарем бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В., здійснили подорож на уявному літаку. Під час євроінформини «Європейські столиці», учні відвідали столиці Європи.  Бібліотекар познайомила дітей  зі звичаями, традиціями, обрядами та національними стравами різних європейських країн, пригадали дитячих письменників Європи, які писали казки для малюків всього світу.
 
eee0
yh6b
jjnm
 

Read more

Яндекс.Метрика