Фото библиотеки


Дарунки о...Сказка Книгомані...Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Июнь 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 58 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

Июнь 2019

26 Июнь 2019

Від Конституції Пилипа Орлика до Конституції України

   28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції України. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою соціальною цінністю.   
  Щоб ознайомити учнів з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України в бібліотеці НВК була  проведена історико – патріотична  година  «Від Конституції Пилипа Орлика до Конституції України». Бібліотекар Жорткіна А.М. розповіла про історію створення Конституції України, що таке держава, громадянський обов’язок і права людини. Учні активно відповідали на питання бліц-розминки «Конституція і мої права».
     З інформаційно – тематичною викладкою літератури: «Конституція - основний закон моєї держави» познайомила бібліотекар НВК Сапего О.П.
 
bLL
k8
 
 

Read more

25 Июнь 2019

Маленьким громадянам про Конституцію України

  Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України. Дійсно, у віці дітей неможливо знати детально всі закони. Але основне , що їх стосується, вони повинні знати.
    Тому на передодні Дня Конституції, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В.,  разом з вихованцями дитячого садочку НВК, провела правову п’ятихвилинку «Маленьким громадянам про Конституцію України». Бібліотекар розповіла дітям про свято День Конституції, що таке Конституція,  як «народжуються» закони, для чого вони потрібні,  та пояснила що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. 
       Ми – Українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину.
 
jnjjj

Read more

І пам’ять серця і вічний смуток

   22 червня 1941 року є однією з трагічних сторінок історії українського народу. Багато років відділяє нас від того дня, але в пам’ять прориваються спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни – Другої світової.
   Напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В., разом з вихованцями ДНЗ НВК, провели годину пам’яті «І пам’ять серця і вічний смуток», в ході якої бібліотекар розповіла дітям як починалась війна,  та  про трагічні роки Другої світової війни, і звичайно з героями, які боронили нашу землю від ворога.
ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО ПАМ’ЯТАЄ МИНУЛЕ, ВАРТИЙ МАЙБУТНЬОГО…
 
jn55
 

Read more

23 Июнь 2019

Діи проти війни.

   Минуло 78 років від дня початку найжорстокішої в історії людства Великої Відчизняної війни, яка була найважливішою складовою Другої світової війни. З теплотою в серці ми згадували всіх, хто  пройшов через пекло тієї війни. Діти почули зворушливу розповідь про перші дні війни, спогади ветеранів, малювали своє бачення миру. 
 
ggg7
k22
lllb
  

Read more

Хвилина скорботи

    Війна, що прийшла на нашу землю червневим ранком 1941 року, увірвалася до кожної сім'ї, до кожної оселі, відібрала мільйони молодих життів,  перетворила у руїни тисячі міст і сіл. 
    Усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з фашистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках,  хто не скорився і загинув у концентраційних таборах була присвячена  хвилина скорботи «Час схилити голову» для дітей і підлітків  відвідувічів бібліотеки-філіалу для дітей. Бібліотекар Жорткіна А.М. розповіла  дітям  про  трагічні сторінки воєнного лихоліття, про боротьбу нашого народу проти фашизму, про подвиги юних героїв, які не шкодуючи свого життя йшли в бій боронити рідну землю.  Діти  хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших дідів та прадідів, які загинули під час Другої світової війни. Роки….  Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній памʼяті світлі імена тих, хто  віддав своє життя за  нашу Вітчизну. 
 
8i8
 

Read more

13 Июнь 2019

Як грати з книгою

   Коли на вулиці дуже спекотно літніми днями, а температура не дозволяє гуляти на вулиці треба чимось зайнятись. А чим? В житті дитини присутні дуже багато заборон. Деякі з них цілком обґрунтовані, наприклад: ігри на дорозі або з вогнем та електрикою. Мало хто з дорослих уявляє , що ще  існують ігри з їжею і навіть з книгою. Зазвичай всі вважають , що книга існує , щоб її читали. Сприяння поняття гра з книгою не має на увазі виривати листи з книжечки, малювати на ній , або вирізати з неї малюнки, тощо.
  Бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Наталія Свороба розповіла  вихованцям закладу дошкільної освіти Навчально-виховного комплексу "Як грати з книгою". Разом з вихователькою Мережко Світланою Іванівною діти навчались правильно перегортати сторінки книжечки, рахували їх, також дітки мали змогу на чистому аркуші паперу зробити ілюстрацію з обраної книжечки, а потім малята показали один одному свої малюнки . Вийшло дуже кумедно. Наталя Іванівна під час  гри читала уривки з обраних дітьми книжок.
    Приємним сюрпризом для малечі стала демонстрація мультика «Як грати з книгою» із серії «Пригоди реактивного порося».
 
j4fv
ko90
 

Read more

Мій тато кращій в світі

  Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають. Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу.
   В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. З нагоди святкування Дня батька, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В., разом з вихованцями закладу дошкільної освіти компенсуючого типу №15 «КОЛОСОК» , провели літературно-розважальну гру «Мій тато кращий в світі». Під час гри малеча познайомилась зі святом День батька, діти читали вірші про татусів, розповідали, чим вони займаються разом з татами (роблять ранкову зарядку, майструють шпаківні, лагодять машини, допомагають матусям), відгадували загадки та звичайно грали.
З Днем батька Вас, дорогі наші тата!
 
taa
tat
yYY

Read more

12 Июнь 2019

Символи країни

   Державна символіка України формувалася не одне сторіччя. В її основі лежать традиції, культура та історія нашої держави. Вихованці пришкільного табору ЗОШ№5  ще раз згадали що ж належить до державної символіки і що вона означає? Діти перегорнули сторінки Конституції, читали її рядки, почули розповідь про історію створення Конституції України, основні її засади. 
   Довгим, складним і тернистим був шлях створення Основного Закону держави. Але ще складнішим і нелегким є подальший шлях його утворення і дії. Ми хочемо, щоб наші діти  не були байдужими до того, що відбувається навколо, не були просто пасивними споглядачами в нашій державі, в якій їм жити і творити.
    Наприкінці заходу для учнів відбувся колоритний майстер-клас технікою об'ємної аплікації (цей метод виготовлення об'ємних картин на папері ще називається торцюванням) - один з найпопулярніших видів виробів з паперу. Учні  активно працювали у командах. Хлопці та дівчата з захопленням зробили герб України.
 
ij8h
Ko
Ko2
ko9n
Ko99
500h
 
 
      

Read more

Відомі особистості ромів

   11 червня в бібліотеці – філіалі для дітей була проведена етнічна сторінка «Відомі особистості ромів».  Серед видатних циган є вчені, письменники, поети, композитори, музиканти, співаки, танцівники, актори, режисери, боксери (навіть чемпіони), футболісти, історики, політики, священники, місіонери, художники і скульптори. Чарлі Чаплін, Ронні Вуд, Ерік Кантона – у жилах цих відомих особистостей біжить ромська кров. Мало хто знає, що дуже багато відомих особистостей є ромами, наприклад:  Мати Тереза, Елвіс Преслі, польська поетеса Броніслава Вайс. Бібліотекар  Жорткіна А.М. ознайомила  присутніх з цікавими  фактами з життя циган. Навела маловідомі факти з життя Матері Терези.  Розповіла про цю дивовижну жінку, яка  майже все життя присвятила допомозі хворим і безпритульним. А також ознайомила з творчістю і особистою долею  відомого актора, режисера і геніального художника Ч.Чапліна. Згадали найвідоміші книги, головними героями яких є ці волелюбні люди. Так вийшло, що цигани і в ХХ1 столітті залишаються нацією, оповитою таємницями, легендами і всілякими вигадками. 
 
hjkn
 

Read more

11 Июнь 2019

Край лукомор'я дуб зелений

   Воспитанники дошкольного учебного заведения «Колокольчик» продолжили летнее чтение с великим поэтом и писателем А.С. Пушкиным.  Мы пригласили малышей  совершить путешествие в страну Пушкиниану. Он самым первым приходит в наше детство и уносит нас по морям и волнам, мимо острова Буяна, в царство славного Салтана.  Любимый писатель всегда молод, он друг детей и взрослых. И каждый из нас рад слышать и видеть любимого поэта.
    Дети вспомнили сказки: «О мертвой царевне и семи богатырях», «О золотом петушке», «О рыбаке и рыбке». Много веселых конкурсов, загадок, стихов и сказок услышали малыши на мероприятии. 
 
4vvvx
g6vb
    Все сказки Пушкина прекрасны и поучительны. И в них всегда побеждает добро. Желаем вам идти по жизни только одной дорогой – дорогой добра. И еще хотим пожелать читать больше книг.
 
8uuuz

Read more

Яндекс.Метрика