Фото библиотеки


Летнее чт...Книгомани...Книгомани...Сказка Барвінок ...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Март 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31

Цікаве читання довжиною в тиждень

  Кожного року разом з весняними сонячними днями до дітей приходить Тиждень Дитячого Читання. В бібліотеці-філіалі сімейного читання розпочався він літературним квестом «Острів книголюбів». Читачі  7-го класу мандрували по книжковим островам, де їх чекали різноманітні конкурси. Самі назви островів («Увійти в образ», «Я-художник», «Впізнай мене», «Знавців» та інш.) говорили про те, які завдання чекають мандрівників. Квест допоміг розкритися акторським  талантам, здібностям до малювання, проявити ерудицію та винахідливість. Після підведення підсумків всі учасники отримали подяки за активну участь.
7hb 2
gb 1
kjm 2
 
  Другий день Тижня розпочався в Пункті вільного доступу, де третьокласники здійснили віртуальну подорож  «Музеї  та пам’ятники, присвячені літературним героям» . За допомогою презентації, яку підготовила провідний бібліотекар Грамма А.В., діти мали змогу заочно відвідати мальовничі куточки світу, де знаходяться пам’ятники улюбленим героям: Гуліверу, Горбоконику, Бременським музикантам тощо.
 
   Наступного дня для найкращих читачів 4-6 класів розчинило двері бібліокафе «Теплі історії з філіжанкою кави». Атмосфера, яку створили гарячий запашний напій та солодощі,  сприяла невимушеним розповідям дітей про улюблені твори і літературних героїв. Присутні щиро ділились емоціями та враженнями від прочитаного.
 
IJB
gb 2
vvvn 1
   Кінозал «Дев’яточка» запросив до себе учнів 2-го класу на перегляд  презентації «Зі сторінок книжок – на блакитні екрани». Свого часу багато казок та літературних історій було екранізовано. Малюки з захватом дивились уривки з мультфільмів та вгадували твори, які були їх основою. Очі дітей при цьому сяяли цікавістю і сміхом. 
sas
  Завершив Тиждень літературний круїз «Нас книга кличе в мандри». Цей захід познайомив шестикласників з пригодницькою літературою.
7hb 1
  Тиждень Дитячого Читання проводиться  в тісній співпраці бібліотеки-філіалу і шкільної бібліотеки ЗОШ № 9. Сподіваємось, що і цього року Тиждень  пройшов цікаво і плідно!
gggf
 
Яндекс.Метрика