Фото библиотеки


Книгомани...Здравству...Мої ляльк...Сказка Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Июнь 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Відкриття Літнього читання

    Літо ... Пора розваг, відпочинку, подорожей, але  бібліотекарі дитячої бібліотеки намагаються, щоб діти максимально розширили свій світогляд, збагатили себе новими знаннями та враженнями. А в цьому допоможе тільки книга. Змістовне, цікаве, пізнавальне дозвілля з книгою та розвагами для дітей розпочалось!
 
cccQ
 
  Понад 300 дітей та дорослих зібрались у сквері «Шевченка» на Відкриття Літнього читання «Пригоди  книжкових капітанів». Розважальне – шоу «Світове занурення» зібрало вихованців пришкільних таборів ЗОШ№5, ЗОШ№8, ЗОШ№2, ЗОШ№16. Капітани команд  отримали путьові листи та вирушили в подорож.
  На станції «Гора сміливості» діти будували величезну вежу, на станції «Модний вирок» діти розкрили свої творчі здібності, проявили себе як дизайнери, станція «Шифрувальник» надала змогу поринути  в інший світ - світ фантазій, знань, сміху.
 
jbbb
vZZbn
   Діти відвідали ще дуже багато цікавих станцій їх чекали веселі змагання, конкурси, розваги. Завдяки нашим волонтерам: (Християнська місія), Кондратьєв Олексій, Демчук Дарія, Приходченко Олексій нам вдалось  створити  для дітей атмосферу свята, добра, дружби та позитива.
 
ik9
j8n
iPo
hnbn
l0
loi8
hbvb
lorr9
 
 Любі діти, запрошуємо до бібліотеки! 
Протягом літнього періоду  ви зможете  гарно відпочити відправитись в захоплюючу подорож  по       сторінках улюблених книг, вони несуть в собі досить багато нової та цікавої інформації, яку іноді не зачерпнеш з телебачення чи Інтернету, поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет,  пограти в пізнавальні ігри, виготовляти іграшки,  тощо.  
 
Яндекс.Метрика