Фото библиотеки


Летнее чт...Книгомани...Школа ран...Охота на ...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Декабрь 2012 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Профориентация

Професійний компасprofeair1

     14 років… Прекрасна пора юності. У житті молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу по душі, за покликанням, тобто професію.

     Як же з тисяч професій обрати ту, яка приносила б найбільшу користь людям, країні, дала б змогу відчути себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Як же не розгубитись у цьому великому морі професій? Ці і тисячі інших питань хвилюють учнів-випускників. Тому ми вирушили у світ неповторний, цікавий, у світ професій.

    profesir2 Для учнів 9 класу навчально-виховного комплексу (класний керівник Яна Чуфицька) бібліотекарі бібліотеки-філіалу №3 для дітей (Алла Жорткіна, Надія Піхлецька, Ольга Азарова) разом з бібліотекарем НВК (Оленою Сапего) провели профорієнтаційну годину «Професійний компас». На заході були присутні і ті, для кого питання вибору професії уже вирішено. Це наші гості: спеціаліст центру зайнятості Валентина Ангелова, психолог Наталія Зінченко, завуч НВК Світлана Криворучко. Вони розповіли дітям як визначитись ким бути, якою справою займатись, щоб і матеріально себе забезпечити і відчувати моральне задоволення.

Бібліотекар Алла Жорткіна розповіла, що на світі є близько 3 тисячі професій і кожного року появляються все нові й нові. Яка ж з професій найважливіша? Де її можна здобути, які умови до вступу?

     Залежно від предмету праці всі професії поділяються на п’ять типів. Учні НВК

продемонстрували типи професій та які професії до них відносяться: «Людина-природа», «Людина-техніка», «Людина-людина», «Людина-знакові системи», «Людина-художній образ». Провідний бібліотекар Ольга Азарова підготувала перегляд відеороликів «Моя професія – програміст», « Усі професії хороші, але бібліотекар краще», «Хто такий бармен? Говорить експерт» , «Випускники із Пітера…», та провела серед учнів 9 класу анкетування «Правильний вибір професії – важливий крок у житті».

     Найкращими помічниками і порадниками у виборі професії є книги. До заходу була оформлена книжкова виставка по профорієнтації «Вибір професії або задача з багатьма невідомими», на якій виставлялися книги про професії, які найбільш потрібні в Україні, та про навчальні заклади Донецької області та нашого міста. На закінчення заходу бібліотекар Алла Жорткіна побажала дітям хороших успіхів в труді, щоб завжди їх руки мали ремесло, щоб працювали в нашій Україні і щоб легко і щасливо їм жилось. Кожен учень отримав на пам'ять сюрприз - календар з рекламою бібліотеки.

 Надія Піхлецька

                                                                Провід. бібліотекар філіалу №3 для дітей

Яндекс.Метрика