Фото библиотеки


В царстве...Школа ран...Елочка в ...Охота на ...Барвінок ...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Январь 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Шановні користувачі! Неймовірні історії для Вас!

jjДяченко Сергій, Дяченко Марина. Страта [Текст ]/С. Дяченко, М. Дяченко. – Харків: «Фоліо», 2017. 349 с.
Світи Марини та Сергія Дяченків завжди захоплюючі та чаруючі. У новому фантастичному романі під назвою «Страта» головна героїня письменниця Ірена Хміль потрапляє в лабіринт світів, створених таємничим Модератором – її колишнім чоловіком, геніальним винахідником. Вона розуміє, що треба рішуче втручатись, бо «Творіння» безумця вже не контролюється його волею і може спричинити катастрофу, яка зруйнує світ. 
  Лапікура Валерій, Лапікура Наталя. Чарівна брама [Текст ]/В. Лапікура, Н. Лапікура. – Київ: УкрНДІСВД, 2017. 184с.
Привертає увагу той факт, що ідея цієї книги виникла під артобстрілом на боснійських фронтах Першої Балканської війни, куди Лапікурів привела їхня журналістська доля, що деякі персонажі схожі на їхніх рідних дідусів і бабусь, а українське село з паралельного світу – на те, де пройшли щасливі роки дитинства авторів. Книжка відчиняє  перед читачем усю доброту, красу, розмаїття героїв української міфології. 
   Малешка Анджей. Магічне дерево. Червоний стілець [Текст ]/А. Малешка. – Львів: «Урбіно», 2017. 288с. 
Перша частина зі знаменитого циклу Анджея Малешки «Магічне дерево» розкриває перед читачем неймовірні пригоди, небезпеку і магію. На перших сторінках книги читач дізнається про  те, що буря звалила величезний старий дуб. То було Магічне Дерево, з якого люди виготовили сотні предметів, і кожен з них зберіг частинку магічної сили. Серед них був і червоний стілець…
atlРенд Айн. Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність  [Текст ]/А. Ренд. – Київ: «Наш формат», 2017. 392 с.
Іноді дитячі мрії збуваються. Дагні Таггарт керує найбільшою в країні залізницею. Генк Ріарден запроваджує революційну технологію в металургії. Елліс Ваятт перетворює Богом забуту землю на промисловий рай. У їхніх руках – наймогутніші корпорації, що від них залежить доля країни. Вони – сучасні атланти. Колись вони мріяли змінити життя суспільства, а тепер їм доводиться чути, що вся їхня праця лише помножує несправедливість. Що всім людям потрібні однакові права і можливості. Спочатку атланти лише знизували плечима. Але настане той день, коли їм остаточно набридне тримати цей світ на своїх плечах. І вони підуть. 
  Ренд Айн. Атлант розправив плечі. Частина друга. Або-або [Текст ]/А. Ренд. – Київ: «Наш формат», 2017. 432 с.
Друга частина роману містить блискучі світоглядні монологи, вкладені в уста «атлантів». Країна стрімко летить у прірву: моторошна криза охоплює всі царини людського життя. Псевдовчені наполегливо пропагують: мислення – це ілюзія, пошук будь-якого сенсу – це абсурд, і зрештою уряд оголошує мораторій на розум. Талановиті підприємці безслідно зникають, кидаючи своє виробництво напризволяще або знищуючи його. Головні герої роману відчайдушно намагаються відвернути катастрофу
  Ренд Айн. Атлант розправив плечі. Частина третя.  А є А [Текст ]/А. Ренд. – Київ: «Наш формат», 2017. 568 с.
В останній частині свого фундаментального роману Айн Ренд змальовує цілісну філософську систему, яка досі викликає палкі дискусії, де від захвату до обурення – один крок. Країна, яку залишили її творці, винахідники та мислителі, приречена на війну, голод та смерть. Владу захоплюють невігласи, корупціонери й мародери. Одна вольова жінка на ім’я Дагні Таггарт переконана,  що досконалий світ справжніх цінностей існує. Вона намагається зламати сценарій неминучої катастрофи. Її Атлантида не міф. У світі ще є сміливці, спроможні створити суспільний лад, де немає конфліктів, не виникає потреби в самопожертві, жодна людина не становить загрози для мети інших. Бунтівні атланти знають, що розум таки переможе. 
  Толкін Джон Рональд Руэл. Володар Перснів. Частина перша: Братство Персня. [Текст ]/Дж. Р. Р. Толкін. – Львів: «Астролябія», 2016.  704 с. 
   Толкін Джон Рональд Руэл. Володар Перснів. Частина друга: Дві вежі. [Текст ]/Дж. Р. Р. Толкін. – Львів: «Астролябія», 2016.  576 с.
  Толкін Джон Рональд Руэл. Володар Перснів. Частина третя: Повернення короля.   [Текст ]/Дж. Р. Р. Толкін. – Львів: «Астролябія», 2016.  704 с.
Величний твір Дж. Р.Р. Толкіна поєднує у собі героїчну романтику і наукову фантастику. Це захопливий пригодницький роман і, водночас, сповнена глибокої мудрості книга. Почергово то комічна й домашня, то епічна, а подекуди навіть страхітлива оповідь переходить через нескінченні зміни чудово описаних сцен і характерів. Основою цієї історії є боротьба за Перстень Влади, що випадково потрапив до рук гобіта Більбо Торбина. Саме цього персня бракує Темному Володареві для того, щоби завоювати увесь світ. Тепер небезпечні пригоди випадають на долю Фродо Торбина, бо йому довірено цей Перстень. Він мусить залишити свій дім і вирушити у небезпечну мандрівку. 
  Толкін Джон Рональд Руэл. Сильмариліон [Текст ]/Дж. Р. Р. Толкін. – Львів: «Астролябія», 2015.  576 с.
Перед читачем відчиняється книга – легендарна провісниця Володаря Перснів. Ця книга пропонує цілісну міфологічну історію майстерно створеного уявою автора, але такого реалістичного світу Середзем’я. стрункий і взаємопов’язаний кодекс, у якому йдеться про епічну боротьбу між добром і злом, становлять окремі твори, з якими пропонується ознайомитися читачеві. Уперед до нових вражень! 
Цікаві подорожі Україною!
kkkvВолинь [Текст ]: енциклопедія, казка, гра/уклад. Ю. Бєсєдіна. – К.: Гамазин, 2016.  64с: іл. – (Серія «Енциклопедія – Казка - Гра»).
Що нам відомо про Волинь? Старовинні замки, таємничі підземні лабіринти, зруйновані фортечні стіни, залишки мурів і легенди – легенди про князів та героїв, королів та лицарів, про сміливців та відчайдухів… Хто розбере, що тут правда, що – вигадка? У цій книжці зібрані казки та легенди волинян, і водночас – основну інформацію про історію, культуру та життя на Волині в давні часи і до сьогодні. 
Галичина [Текст ]: енциклопедія, казка, гра / уклад. Ю. Бєсєдіна. – К.: Гамазин, 2016.  64с: іл. – (Серія «Енциклопедія – Казка - Гра»).
Галичина… Львівські вулички, старовинні замки, кам’яні мури, князі й літописці, зелений шум Карпат і барвиста гуцульська вишивка, історії, скарби, таємниці… У цій книжці зібрано казки та легенди Галичини, і водночас – основну інформацію про історію, культуру та життя в цьому регіоні від данини і до сьогодні. 
  Донбас [Текст ]: енциклопедія, казка, гра / уклад. Ю. Бєсєдіна. – К.: Гамазин, 2016.  64с: іл. – (Серія «Енциклопедія – Казка - Гра»).
Що нам відомо про Донбас? Промисловий район, багатство й бідність, шахти й терикони, чорне золото й чорні від вугільного пилу гірняки, біла сіль та білі посмішки донеччан. У цій книжці зібрані казки та легенди Донбасу, і водночас – основну інформацію про історію, культуру та життя на Донбасі в давні часи і до сьогодні.
  Крим [Текст ]: енциклопедія, казка, гра / уклад. Ю. Бєсєдіна. – К.: Гамазин, 2016.  64с: іл. – (Серія «Енциклопедія – Казка - Гра»).
Крим… Сонце, море, гори. Маленькі містечка, пишні палаци, військова слава Севастополя й загадки античного Херсонесу, легенди Бахчисараю. У цій книжці зібрані казки та легенди кримчаків, і водночас – основну інформацію про історію, культуру та життя в Криму в давні часи і до сьогодні.
  Полісся [Текст ]: енциклопедія, казка, гра / уклад. Ю. Бєсєдіна. – К.: Гамазин, 2016.  64с: іл. – (Серія «Енциклопедія – Казка - Гра»).
Що нам відомо про Полісся? Столітні дуби, тремтливі осики, шовковий мох та синє дзеркало озер, чаклуни-лісовіки, квітка папороті, заховані в хащах замки, скити, скарби.. У цій книжці зібрані казки та легенди поліщуків, і водночас – основну інформацію про історію, культуру та життя на Поліссі в давні часи і до сьогодні.  
 
 
Яндекс.Метрика