Фото библиотеки


Мовний ка...Сказка Книгомани...Охота на ...Мої ляльк...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Февраль 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Для вас, малюки!

p09  Потерянко Юлія. Альберт Ейнштейн [Текст ]/ Ю. Потерянко. – Київ: «Агенція ІРІО», 2017. 104 с. – (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей ). 
 
  Сердюк Марія. Стів Джобс [Текст ]/ М. Сердюк. – Київ: «Агенція ІРІО», 2018. 144 с. – (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей ). 
 
  Опанасенко Ольга. Нікола Тесла [Текст ]/ О. Опанасенко. – Київ: «Агенція ІРІО», 2017. 112 с. – (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей ).
 
  Сердюк Марія. Коко Шанель [Текст ]/ М. Сердюк. – Київ: «Агенція ІРІО», 2017.     112 с. – (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей ).
Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» - це унікальний проект, який сприяє набагато якіснішому дозвіллю батьків і дітей. Книги серії написані у захоплюючій і доступній формі, що робить сам процес читання не нудним і корисним. Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв – видатних людей усіх часів. Із цих історій дитина дізнається, що завдяки наполегливій праці, віри у себе та бажанню принести щось корисне у світ можливо досягти будь-якої мети. В кінці кожного розділу – завчасно підготовленні запитання, які допоможуть дитині зрозуміти і запам’ятати найважливіше. Історії навчать дитину досягти цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися та до кінця вірити у свій успіх. 
 
j8bvcСтілтон Джеронімо. Відкриття Америки [Текст ]/ Дж. Стілтон. – Харків: Ірбіс Комікси, 2016. 48с. – (Всесвітньовідомий комікс). 
  Джеронімо Стілтон живе у місті Мишанія і працює головним редактором газети «Гризун» - найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле. 
  У першій книзі пригод Джеронімо Стілтона наші герої переносяться у часи Христофора Колумба услід за котами-піратами, які хочуть привласнити собі честь відкриття Америки. Джеронімо та його друзів чекає довга та нелегка подорож Атлантичним океаном разом з експедицією Колумба. Чи вдасться Джеронімо захистити історію та допомогти Колумбу зробити своє відкриття? Дізнайтеся, прочитавши книжку. 
 
Стілтон Джеронімо. Динозаври наступають [Текст ]/ Дж. Стілтон. – Харків: Ірбіс Комікси, 2016. 48с. – (Всесвітньовідомий комікс).
  У цій історії Джеронімо зіштовхується зі своїми найзапеклішими ворогами – котами-піратами, які відкрили спосіб подорожувати в минуле, щоб змінювати історію…
…Та цього разу все не так, як зазвичай! Коти-пірати нарешті збагнули, що лише завдяки допомозі професора Вольта Джеронімо щоразу вдається руйнувати їхні плани. Тож вони викрали професора й вислали його в минуле аж на 140 мільйонів років – у часи, коли Землю населяли динозаври. Тепер Джеронімо не може покладатися на його допомогу, щоб зупинити котів-піратів. І чи вдасться йому знайти професора Вольта в такому далекому минулому?
 
Стілтон Джеронімо. Слідами Марко Поло [Текст ]/ Дж. Стілтон. – Харків: Ірбіс Комікси, 2016. 48с. – (Всесвітньовідомий комікс).
  У цій історії Джеронімо зіштовхується зі своїми найзапеклішими ворогами – котами-піратами, які відкрили спосіб подорожувати в минуле, щоб змінювати історію…
…Цтого разу Терсілла, Котордон та Бонзо вирушили у 1292 рік у Ханбалик – столицю Стародавнього Китаю. Вони придумали нову схему зміни історії, в яку збираються вплутати не кого іншого, як знаменитого італійського мандрівника Марко Поло. Чи зможуть наші друзі покласти край злодійству котів?
 
  
 
Яндекс.Метрика