Фото библиотеки


Охота на ...Дарунки о...Книгомани...Сказочное...Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Май 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

Цікавинки для малюків

Шановні батьки, зверніть увагу!
v7d
821( 477- 470+ 571) Блер Мері. Бланкі поспішає на допомогу [Текст ]/ М. Блер.- Х.: Віват,2018. 128 с.     
Мері Блер переконує: у кожної живої істоти є захисник. Ці добрі чарівні тварини приходять на допомогу в скрутну хвилину, а називають їх ферігардами. Щеня-ферігард, разом з дівчинкою Мартою намагаються врятувати маленьку собачку Розалінду, котру викрав злочинець…
 
0ggg
087.5 Дерев’янко Наталія. Казки білого кролика [Текст ]/ Н. Дерев’янко. - К.: Видавництво «Майстер- клас», 2013. 24 с.: іл.
Книга містить картини та написані до них художником історії для дітей. До видання увійшли картини та розповідки «Росинка», «Дві дуже милі феї», «Червона Шапочка», «Птаха щастя», «Білий бичок — чорний бочок», «Риба-Сонце і Риба-Місяць», «Карнавал», «Переможниця», «Прогулянка», «Аліса і кролик».
 
4рр
821(410) Кеннет Грем. Вітер у вербах [Текст ]/ Г. Кеннет.- Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2014. 348 с. 
Казкова повість шотландського письменника Кеннета Грема знайомить читача з чудовими пригодами Крота, Ондатра, Видри, Борсука і Жабса. Книга розповідає про щиру дружбу, знайомить з мешканцями лісу, вчить любові до природи. Для середнього шкільного віку.
 
r33
821( 477) Коло читання. Хрестоматія української літератури. 3 клас [Текст ]  /упорядник І.Єфімова  .- Харків: Вид-во «Ранок», 2017. 192 с. 
Хрестоматія призначена розширити коло читання учнів початкової школи, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськими письменниками. Ретельно дібрані твори сприятимуть вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідної мови. Літературні твори доповнені колоритними ілюстраціями відомих художників, що сприятиме розвитку художньо-образного мислення читачів. Творчі завдання та запитання, які містяться в безкоштовному додатку, допоможуть краще засвоїти прочитане.
 
oobb
821( 477) Читаємо в класі та вдома.1 клас: Хрестоматія для позакласного читання [Текст ]   /  Автори- упорядники О. Джежелей, А. Ємець, О. Коваленко.- Харків: Вид-во «Ранок», 2018. 128 с.
Хрестоматія спрямована на розширення кола читання першокласників. Розрахована на використання як у навчальному процесі, так і вдома. У посібнику вміщено твори для дітей - оповідання, вірші, казки відомих українських письменників. Додано практичні завдання і поради, спрямовані на формування в учнів інтересу до книги. Літературний матеріал згруповано за тематичними блоками, його зміст відповідає вимогам чинної навчальної програми. Хрестоматія призначена для учнів початкових класів, учителів, батьків.
821( 477) Читаємо в класі та вдома. 4 клас: Хрестоматія для позакласного читання [Текст ]/     Автори- упорядники О. Джежелей, А. Ємець, О. Коваленко.- Харків: Вид-во «Ранок», 2018. 144 с.
Хрестоматія спрямована на забезпечення навчальним матеріалом уроків позакласного читання й організацію змістовного дозвілля молодших школярів. У посібнику вміщено твори для дітей — оповідання, вірші, казки, повісті відомих українських та зарубіжних письменників. Додано практичні завдання і поради, спрямовані на формування в учнів читацької культури та інтересу до книги. Літературний матеріал згруповано за тематичними блоками, його зміст відповідає вимогам чинної навчальної програми. Хрестоматія призначена для учнів початкових класів, учителів, батьків.
 
dfdfdf
Читаємо на канікулах: Хрестоматія для 4 класу [Текст ] / упорядник М. Володарська. - Харків: Вид-во «Ранок», 2018. 208 с.
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика