Фото библиотеки


Мої ляльк...«Де козак...Дети рису...Сказка Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Июль 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Тут

Творчество

Золоті руки майстрині

  Кажуть, що очі людини є дзеркалом її душі… А, ще хочеться додати, що дзеркалом душі людини є її вчинки та те, що вона робить, привносить у цей світ. Сьогодні ми хотіли сказати декілька слів про жінку з чарівними очами та золотими руками – про нашу колегу Грамму Аллу Василівну.  
   Рік за роком нашу бібліотеку прикрашають чарівні іграшки – сніговики, ляльки, а цього року лялькова родина ще поповнилася поросям, яке Алла Василівна зробила власноруч у подарунок нашій дитячій бібліотеці. Яким захватом горять оченята дітей (та і наші теж), коли вони дивляться та граються із смішними та милими іграшками, які були зроблені чарівними руками нашої колеги! Кожна з цих іграшок ніби то ввібрала у себе частку душі свого творця. Усі вони несуть у цей світ доброту та радощі, яких так бракує нам у нашому повсякденному житті. 
   Кожна лялькова істотка (бо, дивлячись на ці іграшки, їх важко назвати просто іграшками – бо вони наче живі істоти), яка була зроблена Аллою Василівною розкриває багатий внутрішній світ людини, яка їх зробила, передає усе те добре та прекрасне, що вміщує у себе душа людини. Мабуть, багаторічний досвід спілкування із дітьми позначився на нашій колезі таким чином, що її хобі стало дитинство втілене у милих, казкових ляльках, що несуть у собі великий енергетичний заряд добра, спокою та щастя. Дякуємо Вам, Алло Василівна, за ті радощі, котрі дарують ваші чарівні іграшки нам та нашім читачам!!! 
jnmn
lokk
kukk
g7hh
 

За покликом серця

   Каждый выбирает занятие себе по вкусу: кто-то любит мастерить, кто-то петь или танцевать. А наш активный пользователь Меланченко Арсений, ученик 4 класса ОШ№5 предпочитает рисовать. Рисование — это именно то, что заставляет его видеть прекрасные моменты.
   В свободное время он занимается в художественной студии при ДК «Юность». Каждое занятие проходит очень интересно и познавательно. Возможно, когда Арсений вырастет, то свяжет свою будущую профессию с живописью. Юный художник говорит: «Всё, что я чувствую, переживаю, чему радуюсь и отчего огорчаюсь, - всё мне хочется перенести на бумагу. Каждое событие, каждое мгновение жизни я стремлюсь запечатлеть карандашом, красками. На рисунке можно отразить всё, что взбредёт в голову. Иногда нарисованное понятно далеко не всем. А оно и не должно быть всем понятно! Это моё, личное, сокровенное. Хотелось бы пожелать каждому найти своё любимое дело и получать от него такое удовольствие, какое я получаю от рисования».
  Очень хорошо, что и друзья, одноклассники поддерживают его и с интересом приходят в библиотеку посмотреть на новые работы своего приятеля.
jj99
hh03
 

Жан де Лафонтен

  Первые басни сочинялись еще в глубокой древности. Тогда, во времена античности, наиболее знаменитым баснописцем был Эзоп. И именно с перевода его басен и начнет свое басенное творчество еще один знаменитый баснописец Нового времени (XVII век) – Жан де Лафонтен. Несмотря на богатое творческое наследие этого человека (стихи, поэмы, сказки и рассказы в стихах, и даже проза), потомкам Лафонтен запомнился прежде всего как баснописец, во многом изменивший существовавший прежде басенный жанр.
  Именно художественные открытия Лафонтена предопределили дальнейший путь развития жанра басни в мировой литературе, наделив их автора многовековой и неувядающей славой.
  Для Вашего внимания выставка - иллюстрация к басням Жана де Лафонтена в исполнении юных константиновцев.
 Мы будем очень благодарны Вам, если Вы оставите свой отзыв или  комментарий .
laf

Костянтинівські таланти

Донбас завжди славився своїми умільцями, тож ми пропонуємо познайомитися з работами  Любові  Касьянової  майстром петриківського розпису.
mmkm
c1
c33
cc3
n76
rfv
 
 

Підсумки конкурсу

  В жовтні серед учнів п’ятих класів ОШ № 5 було оголошено екоконкурс на найкращу поробку із природнього матеріалу «Дарунки осіннього лісу». Ось і прийшов час підводити підсумок, визначити і нагородити переможців. Під час осінніх канікул, всі, хто приймав участь у конкурсі, разом з керівником 5-Б класу (Кондрашина А.М.)прийшли до бібліотеки.
  На обличчях дітей схвильованість та зацікавленість, кожен вболівав за свою роботу. Адже, конкурс, є конкурс. Було визначено три призових місця, і нагороджено  похвальною грамотою за зайняте перше місце - Дрезналь  Єгор учень 5-б класу,(«Посиденьки»),  за друге- Філіпова Вікторія,учениця  5 –б класу,(«Райське дерево»),і  третє - Бондаренко Денис,учень 5-а класу(«Павучий дім»). А також були відзначені солодкими подарунками Дністренко  Радіон та Поліщук Владислав, учні 5 –б класу за кількість та оригінальність виконаних поробок.
  Всі були задоволені зустріччю та  виразили бажання проводити подібні конкурси ще,щоб можна було позмагатися в творчих здібностях та фантазії. Діти подякували за можливість вираження своїх талантів та за подарунки.
gramrjnrkmmmfffff
 
 
 
Яндекс.Метрика