Фото библиотеки


Сказка Мовний ка...Сказка Як же літ...Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Декабрь 2005 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Форма входа

Выставки

Книжковий політ

Шановні любителі друкованої книги!
  Книга – вірний друг, до якого можна звернутися з будь-яким запитанням. У ній прихована мудрість попередніх поколінь, праці видатних науковців, культурна спадщина народів світу. Без них важко уявити життя людини. Як говорить прислів’я: «Мудрими не народжуються, а з книжок навчаються», а також «Одна книжка може тисячі людей навчити». Не зважаючи на час технічного прогресу, телебачення та Інтернету, книга залишається містком у світ знань, вірним другом людини. Вона є скарбницею народної мудрості, джерелом корисної інформації. Фонд бібліотеки постійно поповнюється новими цікавими книжками.
 
Запрошуємо  Вас до бібліотеки!
 
 
book

Вас вітає школа чарівників

Любі читачі!

 Читаючи художній твір, людина поринає у чарівний світ, переймається долею головних персонажів, захоплюється сюжетною лінією. Ці захопливі пригодницькі історії не залишать байдужими справжніх поттероманів та інших любителів чарівних книжок! До вашої уваги неймовірні пригоди, небезпека й магія... 

charw

З Україною в серці

Звичаї народу - це не ті предмети, по яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. 
                                            Воропай О.
   2018 рік оголошено Роком охорони культурної спадщини. Культурна спадщина складає значну частину нашого життя. Вона оточує нас всюди. Це не тільки література, мистецтво та предмети, але і ремесла, які ми вивчаємо, історії, які ми розповідаємо, фільми, що ми дивимося та багато іншого. Для Вашої уваги різнопланова книжкова виставка «З Україною в серці».
   Запропонована література розкриває основні аспекти повсякденного життя. Ви можете здійснити подорож до Галичини, Волині, Донбасу, Криму, Полісся, познайомитися з творчістю Марії Примаченко, Тетяни Яблонської, Катерини Болокур та інш.  Сподіваємось, що вам буде цікаво не лише ознайомитися з поданим матеріалом, але й використовувати дещо з нього практично.
ukr
 

Зимовий релакс

Шановні користувачі!
  Чарівниця-зима, прилітаючи щороку на своїй колісниці, все навколо покриває білим полотном. Створює чарівну атмосферу. Подивіться, як ця зимова казка була передана за допомогою паперу та фантазії. До Вашої уваги чудові нові книжки про зиму.
cob
9bn
  Мандруючи по залу бібліотеки, ви можете завітати до затишного куточка «Зимової казки» тут відчувається безмежний спокій і хочеться насолоджуватися чарівною  красою зимового новорічного  пейзажу знову і знову. Наше «крісло бажань» вже відвідали багато маленьких та дорослих користувачів та загадали свої мрії. Якщо дуже сильно вірити – бажання обов’язково здійсниться.
kl
 
 

Комфортний простір

 Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного  середовища,знайомство з новими книгами, проведенню цікавих заходів, творчих конкурсів, Інтернет-спілкуванню.  Працівники бібліотеки створюють для своїх користувачів комфортний простір, а також території для гри,  фантазії, творчості.
leto0

Ця дата переступить віки

Шановні користувачі!
  Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не кожній родині в Україні. Земля нашої нині незалежної держави була звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників  війни. Честь їм і шана, живим! Книжково - ілюстраційна виставка пропонує для Вашої уваги цікаві книжки про події минулої війни.
vojna

Книжкова виставка-досьє

 Шановні користувачі!  22 квітня Всесвітній День Землі. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Запрошуємо переглянути книжкову виставку-досьє  «Довкілля - неповторна казка,тож бережи його,будь ласка.» На ній представлені цікаві та пізнавальні книги з фонду бібліотеки за розділами:  книжки з екології та екологічного виховання дітей; про зникаючі тварини та рослини України; книжки для найменших читачів-казочки  з живими тваринами та рослинами. Запрошуємо прочитати кожного ці книжки,щоб ставати обізнаними і більш свідомо ставитися до проблем нашої спільної домівки , ім’я якої-Земля.
dovk

Квиток до Японії

Шановні користувачі! 2017 рік - рік Японії в Україні.
 Не багато хто знає чому Японію називають "країною сонця що сходить", крім того, що це найбільш східна держава і вони перші на землі зустрічають сонце, так і сама назва країни японською, а так само їх національний прапор позначає сонце. У зв'язку з цим ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашою добіркою цікавих фактів про Японію. Книжкова виставка допоможить вам познайомитися з культурою та традиціями цікавої східної країни.
 
mmm
jjJ
 

Україна - це ми!

Шановні користувачі! Запрошуємо Вас у подорож сторінками книжкової виставки "Україна- це ми". Вас чекають цікаві книжки сучасних українських авторів, відомі актори, музиканти,співаки, дуже смачна українська кухня та багато іншого.
 
w7w5
 
 

Чарівниця Зима

Дорогие наши пользователи!

Поздравляем Вас с наступающим Новым годом!


 Приглашаем в удивительный мир художественной литературы.
Мы организовали для Вас волшебные зимние уголки, где Вы можете отдохнуть и почитать.Какое это чудо - лист бумаги.
Бывает белоснежным он с утра-
И в этой сказке люди оживают,
Они живут, играют, говорят.
Смеются, плачут, думают, мечтают
Добро и зло на выбор свой творят.
Я напишу о Снежной Королеве-
 О дружбе, верности, и о любви…
Крибле - крабле!!! Снуре - базилюре!!!
                                                                      Г-Х. Андерсен.

СС1

vbi

mO

Для тех, кто верит в чудеса - почтовый ящик Деда Мороза. Напишите о своей мечте и она обязательно сбудется!!!

 

Ювелейний календар української літератури

Відомі українські письменники минулого і сучасності боролися за рідну мову, за літературу, і саме через любов до творчості, через патріотизм страждали. Вони зробили великий крок у розвитку української культури та українського слова.
До Вашої уваги книжкова виставка - інсталяція письменники - ювіляри осені.
uvel

Лунай величне наше слово!

  До Дня української писемності та мови у читальному залі бібліотеки представлена розгорнута книжкова виставка.
  Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Мандруючи по поличках виставки, ви, шановні користувачі, відкриєте сторінки скарбниці українського слова, переглянете пам’ятки української мови. До вашої уваги сучасні українські книжки та класики українського слова.
Українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
mooo

Заходжу в ліс, неначе в казку.

 Найбільшу насолоду і радість, щиру любов до рідного краю викликає спілкування  з природою, лісом. Ліс – це цілий світ, наповнений життям. Він завжди чарував і чарує, хвилював і хвилює людину. Синіють китиці лісових дзвоників, гомонять лісові гвоздички, запаморочливо пахне достигла малина. Мелодія лісів звучить для нас, як чудовий неповторний вальс. До уваги користувачів  виставка – подорож. Вас чекають цікаві книжки про ліс та про  все, що росте в лісі. Мандруючи сторінками цих книг, ви відвідаєте найпотаємніші куточки лісу.
lec

Мэри Поппинс волшебница детства

Вы знакомы с Мэри Поппинс? Нет? Очень, очень странно!
Перед вами выставка одной книги английской детской писательницы П. Трэверс. Это фантастическая повесть-сказка о чудесной няне, которая появляется как добрая волшебница в семьях, где дети требуют ее забот и внимания. Ведь она необычайно знаменита! Про нее написаны не одна, не две и даже не три, а  целых четыре книги!
Прочитайте! И вы окунетесь в атмосферу волшебства и доброты! 
m7p

Імпульсує «Книжковий Біг-Бен»

 Англійська мова – це мова міжнародного спілкування, Сьогодні навряд чи треба доводити часом, вирішальну роль знання англійської мови для будь-якої сучасної людини. Адже англомовний інформаційний простір, включаючи пресу, телебачення, кіно, радіо, бібліотечні фонди і англійський сектор інтернету, є найбільшим та найактивнішим у світі. Порівняно з населенням інших країн Європи, відсоток українців, які володіють англійською хоча б на розмовному рівні, є мізерним.
   І наша бібліотека не зосталась осторонь в популяризації вивчення англійської мови. Ми стали учасниками проекту «Display Crossing» , який запровадила  Молодіжна секція УБА. А втілився він у виставку-імпульс «Книжковий Біг-Бен» і подорожуватиме всією Україною протягом року, адже 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. 
   І ось 21 червня  подорожуюча виставка прибула до бібліотеки-філіалу для дітей. Зустрічають відвідувачів  бібліотеки улюблені англійські персонажі  як дітей так і дорослих  - Мері Попінс та Чарлі Чаплін.
   На поличках розділу «Мова , що стирає кордони » розташувався путівник «Країни світу», який містить географічну інформацію. За допомогою словників завжди кожна людина має можливість спілкуватись мовою тієї країни де вона перебуває. Тому вони знайшли місце на поличках цього розділу.
  На питання розділу «Do you speak English ?» допоможуть дати відповідь самовчителі з англійської мови , посібники , розмовники тощо.
  Розділ виставки «Читай в оригіналі» розташувався на затишному  кріслі, оформленому англійським у клітиночку пледом. Це розташовує до сімейного затишного читання у кріслі. 
   Ну а як же можливо забути про англійську чайну церемонію. Адже англійці не можуть себе уявити без чаю. Сервірований стіл в англійському стилі для чаювання розташувався біля «Книжкового Біг-Бену» і надає інформацію про історію англійської чайної церемонії та про етикет чаювання.
   Радує,  що ми можемо запропонувати книжки на англійській мові не тільки дорослим, а й  надати можливість дітям ознайомитися з улюбленими  книжками  на рідній мові авторів. А представлені вони у розділі «Казки Біг-Бену». Прикрашають цей розділ улюблені ляльки наших маленьких читачів Мишко та Аринка.
   
Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу виставку – імпульс «Книжковий Біг-Бен» і ще раз переконатись , що двері до безкрайніх можливостей, які дає вільне володіння англійською мовою, відчиняються саме у нашій бібліотеці!
 
f2nn 2
f60 1
f5xc
f1w
f60 2
f2nn 1
Яндекс.Метрика