Фото библиотеки


Читайлик ...Сказка Охота на ...Книгомани...Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Июль 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Імпульсує «Книжковий Біг-Бен»

 Англійська мова – це мова міжнародного спілкування, Сьогодні навряд чи треба доводити часом, вирішальну роль знання англійської мови для будь-якої сучасної людини. Адже англомовний інформаційний простір, включаючи пресу, телебачення, кіно, радіо, бібліотечні фонди і англійський сектор інтернету, є найбільшим та найактивнішим у світі. Порівняно з населенням інших країн Європи, відсоток українців, які володіють англійською хоча б на розмовному рівні, є мізерним.
   І наша бібліотека не зосталась осторонь в популяризації вивчення англійської мови. Ми стали учасниками проекту «Display Crossing» , який запровадила  Молодіжна секція УБА. А втілився він у виставку-імпульс «Книжковий Біг-Бен» і подорожуватиме всією Україною протягом року, адже 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. 
   І ось 21 червня  подорожуюча виставка прибула до бібліотеки-філіалу для дітей. Зустрічають відвідувачів  бібліотеки улюблені англійські персонажі  як дітей так і дорослих  - Мері Попінс та Чарлі Чаплін.
   На поличках розділу «Мова , що стирає кордони » розташувався путівник «Країни світу», який містить географічну інформацію. За допомогою словників завжди кожна людина має можливість спілкуватись мовою тієї країни де вона перебуває. Тому вони знайшли місце на поличках цього розділу.
  На питання розділу «Do you speak English ?» допоможуть дати відповідь самовчителі з англійської мови , посібники , розмовники тощо.
  Розділ виставки «Читай в оригіналі» розташувався на затишному  кріслі, оформленому англійським у клітиночку пледом. Це розташовує до сімейного затишного читання у кріслі. 
   Ну а як же можливо забути про англійську чайну церемонію. Адже англійці не можуть себе уявити без чаю. Сервірований стіл в англійському стилі для чаювання розташувався біля «Книжкового Біг-Бену» і надає інформацію про історію англійської чайної церемонії та про етикет чаювання.
   Радує,  що ми можемо запропонувати книжки на англійській мові не тільки дорослим, а й  надати можливість дітям ознайомитися з улюбленими  книжками  на рідній мові авторів. А представлені вони у розділі «Казки Біг-Бену». Прикрашають цей розділ улюблені ляльки наших маленьких читачів Мишко та Аринка.
   
Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу виставку – імпульс «Книжковий Біг-Бен» і ще раз переконатись , що двері до безкрайніх можливостей, які дає вільне володіння англійською мовою, відчиняються саме у нашій бібліотеці!
 
f2nn 2
f60 1
f5xc
f1w
f60 2
f2nn 1
Яндекс.Метрика